reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

U mnie też okres ten 31 sierpnia był taki marny, a dwa tygodnie później udało się w jednym podejściu, więc głowa do góry [emoji16] Ajjj mam dobre przeczucia co do naszego testowania [emoji178][emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już też po wizycie, możemy już w tym miesiącu się starać, a serduszkowanie mam wyznaczone na jutro, sobote i niedziele :-)i znowu pracy jajnik mi zaskoczył ;-) moje przyszłe dzieciaczki będą miały na imię Franek i Amelia :-)
 
reklama
Ja już też po wizycie, możemy już w tym miesiącu się starać, a serduszkowanie mam wyznaczone na jutro, sobote i niedziele :-)i znowu pracy jajnik mi zaskoczył ;-) moje przyszłe dzieciaczki będą miały na imię Franek i Amelia :-)
Super! To pracowity weekend przed nami [emoji23] Działamy razem [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to i ja sie melduje:) po wizycie ok:) wszystko w jak najlepszym porzadku i mozemy sie juz starac:) na usg bylo widac duzy pecherzyk ktory lada moment moze peknac i bedzie owu.. I juz czuje lekkie pobolewania w podbrzucszu wiec chyba owu jest teraz:) ahh gdyby ta moja praca nie byla pod znakiem zapytania to bym juz dzis dzialala a tak nie wiem co zrobic.. No i jeszcze slub najlepszej kolezanki mnie tamuje bo wypada na 20 sierpnia a jesli by sie udalo w tym msc udalo to akurat na dzien jej slubu mialabym termin porodu, wiec chyba ten msc sobie darujemy i poczekam na nastepna @ w grudniu i podzialamy.. Chyba tak zrobie bo nie widze narazie innego wyjscia:) ale ciesze sie ze jest ok bo wcześniej gin mowila ze 3 msc poczekac a teraz powiedziala ze od razu mozemy, sladu zadnego nie ma wiec jest super:)
 
Ja już też po wizycie, możemy już w tym miesiącu się starać, a serduszkowanie mam wyznaczone na jutro, sobote i niedziele :-)i znowu pracy jajnik mi zaskoczył ;-) moje przyszłe dzieciaczki będą miały na imię Franek i Amelia :-)
Duś super ze po wizycie wszystko dobrze i możecie się starać o dzidzie. Imiona bardzo ładne :) życzę powodzenia :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to i ja sie melduje:) po wizycie ok:) wszystko w jak najlepszym porzadku i mozemy sie juz starac:) na usg bylo widac duzy pecherzyk ktory lada moment moze peknac i bedzie owu.. I juz czuje lekkie pobolewania w podbrzucszu wiec chyba owu jest teraz:) ahh gdyby ta moja praca nie byla pod znakiem zapytania to bym juz dzis dzialala a tak nie wiem co zrobic.. No i jeszcze slub najlepszej kolezanki mnie tamuje bo wypada na 20 sierpnia a jesli by sie udalo w tym msc udalo to akurat na dzien jej slubu mialabym termin porodu, wiec chyba ten msc sobie darujemy i poczekam na nastepna @ w grudniu i podzialamy.. Chyba tak zrobie bo nie widze narazie innego wyjscia:) ale ciesze sie ze jest ok bo wcześniej gin mowila ze 3 msc poczekac a teraz powiedziala ze od razu mozemy, sladu zadnego nie ma wiec jest super:)
Anik fajnie że lekarz pozwolił się wam starać i ze wszystko jest w porządku. Ja bym nie patrzyła na nic tylko działała :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super dziewczyny że przynosicie dobre wieści po wizytach. Oby ta "praca“ w weekend nie poszła w las :-)
Kasia ja myślę że Twój lekarz kazał Ci przyjść tydzień przed plodnymi by zrobić monitoring i sprawdzić hak tam pecherzyki itd.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to i ja sie melduje:) po wizycie ok:) wszystko w jak najlepszym porzadku i mozemy sie juz starac:) na usg bylo widac duzy pecherzyk ktory lada moment moze peknac i bedzie owu.. I juz czuje lekkie pobolewania w podbrzucszu wiec chyba owu jest teraz:) ahh gdyby ta moja praca nie byla pod znakiem zapytania to bym juz dzis dzialala a tak nie wiem co zrobic.. No i jeszcze slub najlepszej kolezanki mnie tamuje bo wypada na 20 sierpnia a jesli by sie udalo w tym msc udalo to akurat na dzien jej slubu mialabym termin porodu, wiec chyba ten msc sobie darujemy i poczekam na nastepna @ w grudniu i podzialamy.. Chyba tak zrobie bo nie widze narazie innego wyjscia:) ale ciesze sie ze jest ok bo wcześniej gin mowila ze 3 msc poczekac a teraz powiedziala ze od razu mozemy, sladu zadnego nie ma wiec jest super:)
Super :-D czyli wszystkie wizyty przebiegły zgodnie z planem :-)ja jeszcze dla pewnosci skorzystam z testow owulacyjnych :-) przed ewentualnym okresem mam pojsc na bete by w razie ciazy od razu dzialac z lekami przeciw poronnymi :-)
 
Hej [emoji6] ja dzis 14 dc wiec tez w trakcie staranek [emoji5] zaczelismy od 10 dc. Anik ja bym nie patrzyla na kolezanke bo owu mozesz miec pozniej i po jej slubie bys mogla urodzic [emoji6] ona Ci orderu nie da jak bedziesz na slubie a Ty mozesz "stracic" cykl. Takie moje zdanie. A noz by sie udalo [emoji6]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to i ja sie melduje:) po wizycie ok:) wszystko w jak najlepszym porzadku i mozemy sie juz starac:) na usg bylo widac duzy pecherzyk ktory lada moment moze peknac i bedzie owu.. I juz czuje lekkie pobolewania w podbrzucszu wiec chyba owu jest teraz:) ahh gdyby ta moja praca nie byla pod znakiem zapytania to bym juz dzis dzialala a tak nie wiem co zrobic.. No i jeszcze slub najlepszej kolezanki mnie tamuje bo wypada na 20 sierpnia a jesli by sie udalo w tym msc udalo to akurat na dzien jej slubu mialabym termin porodu, wiec chyba ten msc sobie darujemy i poczekam na nastepna @ w grudniu i podzialamy.. Chyba tak zrobie bo nie widze narazie innego wyjscia:) ale ciesze sie ze jest ok bo wcześniej gin mowila ze 3 msc poczekac a teraz powiedziala ze od razu mozemy, sladu zadnego nie ma wiec jest super:)
Mnie też czeka wesele siostry rodzonej, 30 czerwca [emoji4] Więc jak się uda, będę musiała iść w mega dużej sukience [emoji23] Miałam rodzić dwa tygodnie przed jej weselem, ale pewnie (oby) będę w dwupaku [emoji16]
Super że po wizycie wszystko ok i macie zielone światło [emoji178] Ale nie odkładaj za długo starań, wiem z własnego doświadczenia, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu... [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry