reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Wiem dziś mam gorszy dzień przepraszam Was ze tak wam się żale i żale w kolko

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przepraszaj, od tego tu jesteśmy [emoji4] Ja bym na Twoim miejscu nie czekała... Zajęłabym się badaniami za wczasu, a w międzyczasie poszłabym do psychologa... Rozmowa naprawdę dużo pomaga... Najgorzej jak dusisz w sobie problemy, wtedy o depresję nie trudno... Mój mąż zawsze był takim milczkiem, wszystko dusił w sobie... Przez to ciągle się kłóciliśmy, bo on chodził ciągle sfrustrowany... 10 lat małżeństwa zajęło mi nauczenie go rozmowy... Teraz to zupełnie inny człowiek [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak to jest z ilością śluzu, ale u mnie brzuch zawsze z tydzień przed @ zaczynał pobolewać [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja też nie zbyt ten śluz ogarniam. Brzuch mnie pobolewa (tzn czuje go co jakiś czas) od poronienia więc już nie wiem czy to objaw, czy może znów sobie wmawiam [emoji14]
Okaże się [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja też nie zbyt ten śluz ogarniam. Brzuch mnie pobolewa (tzn czuje go co jakiś czas) od poronienia więc już nie wiem czy to objaw, czy może znów sobie wmawiam [emoji14]
Okaże się [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co dziewczyny pisały, większa ilość śluzu pojawia się chyba w czasie dni płodnych...o ile dobrze kojarzę [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co dziewczyny pisały, większa ilość śluzu pojawia się chyba w czasie dni płodnych...o ile dobrze kojarzę [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ale podobno ma być w płodne rozciagliwy i jak kurze białko, a w cholerę z tym [emoji13] . Jak będzie miała się małpa pojawić to się pojawi

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale podobno ma być w płodne rozciagliwy i jak kurze białko, a w cholerę z tym [emoji13] . Jak będzie miała się małpa pojawić to się pojawi

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe dokładnie [emoji3] U mnie w dni płodne chcica się włącza, non stop molestuję wtedy męża [emoji23] Więc gdyby nie aplikacja która mi wylicza, po swoim zachowaniu mogłabym poznać [emoji23][emoji16] A okres jak mi się spóźniał, wystarczyło że zrobiłam test ciążowy, jak wychodził negatywny w ciągu paru godzin pokazywała się @ [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry