reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Prawda że ładnie? Po mojej babci [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam babcię Helenę :) i moja starsza corcia ma tak na drugie ;)
I super, że wszystko ok! Owocnych starań dzisiaj ;)
My już zadanie domowe odrobiliśmy :p raz w weekend i raz dzisiaj, więc bez szału... zobaczymy co z tego wyniknie.
A jeszcze muszę do gin podejść w poniedziałek i zapytać o te dziwne mini okresy :/
 
reklama
Kochana to my idziemy leb w leb:) ja tez od dzis plodne bo mam przezroczysty sluz:) wczoraj tak jeszcze z kremowym sie przeplatal, dzis juz duzo przezroczystego:) ktory dc masz? Ja 12..
To my wszystkie nieźle zsynchronizowane jesteśmy, u mnie akurat końcówka płodnych, bo owu na wczoraj wypadła :)
Byłaby niezła impreza jakby się nam wszystkim na raz udało :szok:
 
Mi też bardzo się podoba Antoś i też myślałam o tym dla chłopca, ale z mężem ustaliliśmy, że jeśli będzie dziewczynka ja wybieram imię a chłopiec on :) więc będę musiała się zgodZić z mężem heh :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Piotrusia chciałam nazwać Waldek, niestety mąż mnie zbombardował, tak mu się to imię nie podobało... Ale teraz jestem starsza i mądrzejsza o 8 lat doświadczeń, więc go przekonałam mimo że nie był zachwycony tymi imionami [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam babcię Helenę :) i moja starsza corcia ma tak na drugie ;)
I super, że wszystko ok! Owocnych starań dzisiaj ;)
My już zadanie domowe odrobiliśmy [emoji14] raz w weekend i raz dzisiaj, więc bez szału... zobaczymy co z tego wyniknie.
A jeszcze muszę do gin podejść w poniedziałek i zapytać o te dziwne mini okresy :/
O jakich mini okresach mówisz? U mnie przy zagnieżdżaniu komórki było plamienie... Więc może Ty już trafiona jesteś?[emoji16] Kurcze, jeszcze trochę i będziesz wiedziała...[emoji178] Trzymam kciuki [emoji110]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jakich mini okresach mówisz? U mnie przy zagnieżdżaniu komórki było plamienie... Więc może Ty już trafiona jesteś?[emoji16] Kurcze, jeszcze trochę i będziesz wiedziała...[emoji178] Trzymam kciuki [emoji110]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Okres był na 100% ;) 13 dni temu... ale trwał 3 dni, więc muszę się skonsultować.
A testy będziemy robić razem za 2 tygodnie ;) :D
 
reklama
Okres był na 100% ;) 13 dni temu... ale trwał 3 dni, więc muszę się skonsultować.
A testy będziemy robić razem za 2 tygodnie ;) :D
U mnie też okres ten 31 sierpnia był taki marny, a dwa tygodnie później udało się w jednym podejściu, więc głowa do góry [emoji16] Ajjj mam dobre przeczucia co do naszego testowania [emoji178][emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry