reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny :)
Tez mysle, ze posypia sie dwukreskowe testy niedlugo :D
My w ciag uostatnich dni zaliczylismy sporo spotkan ze znajomymi, impreza za impreza i w koncu troche wyluzowalam, bo kiepski nastroj zaczal mnie dobijac powoli.
Tez mysle, ze najlepiej jest sie oderwac od mysli o ciazy, jesli nie ma problemu ze zdrowiem, to natura sobie poradzi z przedluzeniem gatunku :p
Poza tym zaliczylam juz dwie @ po lyzeczkowaniu, czyli oficjalnie mamy zielone swiatlo zeby sie starac.
Prawde mowiac staram sie troche bez przekonania, bo kolejny termin na sierpien troche mnie przeraza :oo: no ale tez nie bede az tak wybrzydzac w razie czego ;)
 
reklama
jesli masz mozliwosc to idz do psychologa, ale dobrego psychologa albo pogadaj z kims kto tez stracil ciaze i wrocil do rownowagi psychicznej...to duzo daje...my Ci pomozemy, ale Ty najpierw musisz dac sobie pomoc!
Nie znam nikogo kto stracił ciążę z nikim nie mogę porozmawiać tylko z Babcia ona bardzo dawno miała poronienie i mnie trzyma na duchu opowiada mi jak to było kiedyś. Myślę o tym dużo i wiem że powinnam wziąść się za siebie oczywiście chce żebyście mi w jakiś sposób pomogły. Po nowym roku zrobię sobie badania tarczycy i wszystkie jakie są możliwe daje sobie jeszcze miesiąc i biorę się za siebie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Tez mysle, ze posypia sie dwukreskowe testy niedlugo :D
My w ciag uostatnich dni zaliczylismy sporo spotkan ze znajomymi, impreza za impreza i w koncu troche wyluzowalam, bo kiepski nastroj zaczal mnie dobijac powoli.
Tez mysle, ze najlepiej jest sie oderwac od mysli o ciazy, jesli nie ma problemu ze zdrowiem, to natura sobie poradzi z przedluzeniem gatunku [emoji14]
Poza tym zaliczylam juz dwie @ po lyzeczkowaniu, czyli oficjalnie mamy zielone swiatlo zeby sie starac.
Prawde mowiac staram sie troche bez przekonania, bo kolejny termin na sierpien troche mnie przeraza :oo: no ale tez nie bede az tak wybrzydzac w razie czego ;)
Haha też bym nie pogardziła terminem sierpniowo - wrześniowym [emoji23] Niech już będzie, wytrzymam te upały [emoji23][emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie znam nikogo kto stracił ciążę z nikim nie mogę porozmawiać tylko z Babcia ona bardzo dawno miała poronienie i mnie trzyma na duchu opowiada mi jak to było kiedyś. Myślę o tym dużo i wiem że powinnam wziąść się za siebie oczywiście chce żebyście mi w jakiś sposób pomogły. Po nowym roku zrobię sobie badania tarczycy i wszystkie jakie są możliwe daje sobie jeszcze miesiąc i biorę się za siebie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale po co czekać? Może weź się za badania już teraz? Zajmiesz się badaniami, odwrócisz trochę uwagę od starań [emoji4] A może wtedy niespodzianka Cię spotka [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie znam nikogo kto stracił ciążę z nikim nie mogę porozmawiać tylko z Babcia ona bardzo dawno miała poronienie i mnie trzyma na duchu opowiada mi jak to było kiedyś. Myślę o tym dużo i wiem że powinnam wziąść się za siebie oczywiście chce żebyście mi w jakiś sposób pomogły. Po nowym roku zrobię sobie badania tarczycy i wszystkie jakie są możliwe daje sobie jeszcze miesiąc i biorę się za siebie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
przedwszystkim znajdz lekarza,ktory sie Toba zajmie, mowie o ginekologu...i pokieruje na badania, podpowie co i jak
 
Ale po co czekać? Może weź się za badania już teraz? Zajmiesz się badaniami, odwrócisz trochę uwagę od starań [emoji4] A może wtedy niespodzianka Cię spotka [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Może masz rację ale chciałabym jeszcze poczekać ten miesiąc zobaczyć co z tego bedzie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry