reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A w którym byłaś tygodniu, że konieczny był zabieg? ja też mam kontrolną wizytę 24 listopada i zobaczę co się dzieje a też btm chciała jak najszybciej wrócić do starań.
Lekarz proponował mi leki na wywołanie poronienia, ale i tak wszystko miało zakończyć się zabiegiem, więc poprosiłam żeby odrazu zrobili zabieg, przerażała mnie wizja tych wszystkich skurczy przez min 10 godzin...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarz proponował mi leki na wywołanie poronienia, ale i tak wszystko miało zakończyć się zabiegiem, więc poprosiłam żeby odrazu zrobili zabieg, przerażała mnie wizja tych wszystkich skurczy przez min 10 godzin...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli pozostaje nam czekać na kolejne wizyty :-)miejmy nadzieję że rok 2017 przyniesie nam więcej szczęścia.
 
Myślicie, że to prawda z tym liczeniem od poronienia jako pierwszy dzień cyklu? Jeśli tak to by wynikało, że mi się spóźnia miesiączka 5 dni.

Dziś mija 6 lat jak straciłam swoje pierwsze szczęście :(
Mineło tyle lat, a ja jak co roku pamiętam o tym co się wydażyło. Strasznie to przeszłam, nie mogłam się podnieść.
Teraz to zupełnie inaczej pewnie dlatego, że mam dziecko.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się, zabieg to nic strasznego, nic nie boli... A z tym odczekaniem 3 miesięcy to jest różnie, co lekarz to inna opinia... Myślę że kontrola po zabiegu odpowie na pytanie czy macica się zregenerowała i czy można zacząć starania [emoji5] Ja,mimo że minął dopiero tydzień od zabiegu, nastawiam się że od grudnia będziemy mogli znowu działać [emoji4] Dowiem się pewnie za tydzień, a do tego czasu muszę męża trzymać na dystans [emoji23]


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że będziemy mogli się starać szybciej :Djuż jestem po zabiegu i tak pisałaś to nic strasznego trwało może 10 min teraz czuje się dobrze i chciałabym żeby mnie wypuścili do domu ale nie bardzo chce się doktorka zgodzić :(
A Ty po zabiegu leżałas jeszcze w szpitalu i po jaki czasie idzie się na pierwszą wizytę kontrolna ?
 
No i niestety jestem po USG i nie oczyścilo się wszystko muszę mieć zabieg :(a byłam takiej dobrej myśli:(niestety trzeba będzie odłożyć starania za 3 miesiące :( A już myślałam że odczekam tylko jeden cykl :(
Kochana na to nie ma reguly.. mi jak lekarz powie na wizycie ze jest ok to ja odczekam dwie @ i bedziemy sie starac:) jedna @ już zaliczyłam, jeszcze poczekam na grudniowa;)
 
Kochana na to nie ma reguly.. mi jak lekarz powie na wizycie ze jest ok to ja odczekam dwie @ i bedziemy sie starac:)
Ja też bym tak bardzo chciała ale zobaczymy jak to będzie czas pokaże :)jestem dobrej myśli :D napewno będzie dobrze i w końcu zostaniemy docenione za te wszystkie cierpienia które musimy przejść i będziemy miały śliczne i zdrowe dzieciatka :)
 
Lekarz proponował mi leki na wywołanie poronienia, ale i tak wszystko miało zakończyć się zabiegiem, więc poprosiłam żeby odrazu zrobili zabieg, przerażała mnie wizja tych wszystkich skurczy przez min 10 godzin...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Czemu akurat minimum 10 godzin?
Kazda reaguje inaczej na tabletke. Ja skurcze mialam przez pol godziny, nic nie bolaly.
Takze nie kazda boli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry