reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Mam nadzieję że będziemy mogli się starać szybciej :Djuż jestem po zabiegu i tak pisałaś to nic strasznego trwało może 10 min teraz czuje się dobrze i chciałabym żeby mnie wypuścili do domu ale nie bardzo chce się doktorka zgodzić :(
A Ty po zabiegu leżałas jeszcze w szpitalu i po jaki czasie idzie się na pierwszą wizytę kontrolna ?
Mi zabieg zrobili ok 16, a o 19 szlam do domu ;) wiec nie wiem dlaczego chca Cie tam dlugo trzymac, skoro wszystko przebiegalo bez komplikacji?
 
Myślicie, że to prawda z tym liczeniem od poronienia jako pierwszy dzień cyklu? Jeśli tak to by wynikało, że mi się spóźnia miesiączka 5 dni.

Dziś mija 6 lat jak straciłam swoje pierwsze szczęście :(
Mineło tyle lat, a ja jak co roku pamiętam o tym co się wydażyło. Strasznie to przeszłam, nie mogłam się podnieść.
Teraz to zupełnie inaczej pewnie dlatego, że mam dziecko.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że to możliwe, ale lekarz zaznaczył że pierwsza miesiączka może mi się spóźnić koło tygodnia...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieję że będziemy mogli się starać szybciej :Djuż jestem po zabiegu i tak pisałaś to nic strasznego trwało może 10 min teraz czuje się dobrze i chciałabym żeby mnie wypuścili do domu ale nie bardzo chce się doktorka zgodzić :(
A Ty po zabiegu leżałas jeszcze w szpitalu i po jaki czasie idzie się na pierwszą wizytę kontrolna ?
Zabieg miałam o 13:10 a o 16:30 wypuścili mnie do domu... Dwie pozostałe pacjentki po łyżeczkowaniu też tak samo... Czułam się dobrze więc mnie nie trzymali dłużej. Tylko zasłabłam gdzieś po pół godziny od zabiegu, więc kazali mi zjeść szpitalną kolację [emoji12] Bo cały dzień nie mogłam ani jeść ani pić [emoji5]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czemu akurat minimum 10 godzin?
Kazda reaguje inaczej na tabletke. Ja skurcze mialam przez pol godziny, nic nie bolaly.
Takze nie kazda boli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tyle czasu podobno działa tabletka na wywołanie... A że jestem straszna panikara, stchórzyłam i skoro i tak wszystko miało się skończyć zabiegiem, wolałam się nie męczyć...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry