reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej Paraplu:) dawno Cię nie było, co słychać?
Kasia są różne teorie co do tego kiedy zacząć starania. Jeśli po @ gin nie będzie widział przeciwwskazań to działajcie jeśli czujesz się na siłach. To była Twoja pierwsza ciąża?
U mnie też w 10tc stwierdzono puste jajo płodowe.

Hejo :)

A w sumie to nic ciekawego u mnie. Chcialam odlozyc starania na nastepny rok, dokonczyc remint mieszkania i jakos ustawic sie lepiej finansowo, jakos psychicznie nabrac sil ale wiesz co? Zmienilam zdanie patrzac na moja klientke. Dziewczyna od kilku lat stara sie o dziecko, maja wszystko, piekny dom, auta, swietne prace a dziecka brak a ona juz blizej 40-stki niz 39-stki.
Mieszkanie, auto to w sumie pierdoly, zrobi sie powoli :) a jesli nam przyjdzie starac sie lata jak tej mojej klientce? A czas w takiej kwestii jest przeciwko nam.
Takze, czekam na @ i zaczynamy [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja od wczoraj z @, to druga po lyzeczkowaniu i niestety znowu dziwna. Krwi było tyle co nic wczoraj rano, a teraz tylko mocno brązowe, prawie czarne plamienie :/ nie wiem co o tym myśleć... martwię się, że coś się mocno pochrzanilo po zabiegu :(

Kasia, mi (też nie w Pl) zalecili odczekać 2 cykle, czyli też mniej... Mi się wydaje, że te 3 miesiące są trochę na wyrost ;)
Jak na kontroli okaże się, że jest ok, to chyba nie ma przeciwwskazań

Nie martw sie. Moje tez od zabiegu znacznie sie roznia od tych przed zabiegiem. Jakbys popytala dziewczyny do porodach to u nich tez bardzo czesto miesiaczki wygladaja kompletnie inaczej niz przed ciaza. Czasem wracaja do pierwotnego stanu a czasem nie. Jesli masz regularnie to nie sadze aby cos sie dzialo.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw sie. Moje tez od zabiegu znacznie sie roznia od tych przed zabiegiem. Jakbys popytala dziewczyny do porodach to u nich tez bardzo czesto miesiaczki wygladaja kompletnie inaczej niz przed ciaza. Czasem wracaja do pierwotnego stanu a czasem nie. Jesli masz regularnie to nie sadze aby cos sie dzialo.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No w zyciu juz kilka opcji przerobilam, przed dziecmi mialam okropnie bolesne i obfite okresy, potem jak nie bralam anty, to bylam w ciazy :p jak ostatnio anty odstawilam i sie staralismy, to tez dwie @ zaliczylam mniej obfite niz te ktore pamietam sprzed lat (a dokladnie z konca 2011, potem ciaza -> karmienie/anty -> ciaza -> karmienie/anty...), ale te dwie @ teraz po zabiegu to juz lekka przesada :/ w ogole podpasek nie potrzebuje, tylko wkladke zmieniam co 2 godziny... kolor brazowo-czarny, krwi normalnej troche tylko widzialam wczoraj rano :( Najbardziej boje sie, ze to cholerne zrosty sie porobily :frown:
 
Tak naprawdę są różne reguły jeśli chodzi o starania po łyżeczkowaniu. A tak naprawdę to wszystko zależy od lekarza. Jedni zalecają od razu, inni każą odczekać 3 cykle a jeszcze inni zalecają nawet 6 cykli przerwy, ale wg mnie w głównej mierze zależy od naszego stanu psychicznego. Jeżeli kobieta czuje się na siłach to może się starać, ale sama wiem z własnego doświadczenia że nasz stan psychiczny ma ogromny wpływ na zajście w ciążę. Czasem warto dac sobie trochę czasu :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manki3 ja @ po zabiegu miałam bardzo obfity. Było on podobny nawet do krwotoku. Pamietam, że dzwoniłam wtedy do lekarki bo chciałam iść na wizytę ale ona kazała mi czekać 3-4dni, jeśli nadal będzie taka obfita to miałam przyjść ale potem już było dobrze. Teraz pierwszy @ po porodzie też był strasznie obfity ale już drugi był zdecydowanie inny. Miałam podobnie jak Ty teraz, przez dobre 4-5 dni delikatnie plamienie brązowe lub nawet czarne, w nocy kompletnie nic tylko w dzień, potem dwa dni nie plamilam juz ale potem przyszedł normalny okres. Może u Ciebie będzie podobnie? Poczekaj jeszcze kilka dni jak się nie rozkręci to może warto odwiedzić gina

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Paraplu:) dawno Cię nie było, co słychać?
Kasia są różne teorie co do tego kiedy zacząć starania. Jeśli po @ gin nie będzie widział przeciwwskazań to działajcie jeśli czujesz się na siłach. To była Twoja pierwsza ciąża?
U mnie też w 10tc stwierdzono puste jajo płodowe.
Druga... Pierwsza przebiegała bezproblemowo, synek ma 7 lat...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Kasiu. Przykro mi, że i Ty dołączyłaś tu.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też jest przykro że musiałyśmy opuścić wątek Czerwcówek :-(
Ale nie poddajemy się Kochana ;-) A jak Ty się w ogóle czujesz? Mi od wczoraj strasznie brzuch boli, nie bolało tak bezpośrednio po zabiegu,a dopiero teraz zaczęło :-/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do gin juz sie zapisalam, ale dopiero na za dwa tygodnie. Jak pojde w II fazie cyklu, to moze przy okazji da sie grubosc endometrium podgladnac. Ciagle mam nadzieje, ze to organizm dochodzi do siebie i kolejne @ juz beda troche bardziej ludzkie :/ A w sumie najlepiej jakby ich wcale nie bylo przez jakis czas :p
 
Mi też jest przykro że musiałyśmy opuścić wątek Czerwcówek :-(
Ale nie poddajemy się Kochana ;-) A jak Ty się w ogóle czujesz? Mi od wczoraj strasznie brzuch boli, nie bolało tak bezpośrednio po zabiegu,a dopiero teraz zaczęło :-/

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dzieję się coś dziwnego. Jak zaczęłam krwawić przed poronieniem to bolał mnie okropnie prawy jajnik. Lekarze to badali, ale ponoć nic tam nie było. Teraz już od tygodnia ten jajnik znów piecze, ale dwa razy mocniej. Ja mam tylko ten jeden funkcjonujący. Wcześniej takiego silnego bólu nie odczuwałam. Był podobny, ale to zawszę jak miałam o owulacje.
Psychicznie jest prawie ok. Tematu poronienia wśród mojej rodziny nieda się ominąć. Jakaś ciotka daleka czy też kuzynostwo potrafią palnąć ,,noo słyszałam co się stało" a ja jakoś nie chcę z nikim o tym rozmawiać.


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak naprawdę są różne reguły jeśli chodzi o starania po łyżeczkowaniu. A tak naprawdę to wszystko zależy od lekarza. Jedni zalecają od razu, inni każą odczekać 3 cykle a jeszcze inni zalecają nawet 6 cykli przerwy, ale wg mnie w głównej mierze zależy od naszego stanu psychicznego. Jeżeli kobieta czuje się na siłach to może się starać, ale sama wiem z własnego doświadczenia że nasz stan psychiczny ma ogromny wpływ na zajście w ciążę. Czasem warto dac sobie trochę czasu :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj tak, psychika chyba najwazniejsza. Mi w sierpniu lekarka dala zielone swiatlo na kontroli a ja zarzekalam sie, ze nie ma mowy, moze za rok czy dwa. Teraz minely 4 miesiace i jak widac wrocilam :) dalam sobie czas, bez spinki i jak widac, z 2 lat zrobily sie 4 miesiace :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry