reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Natka wlasnie bardziej skape mam. Wczesniej mialam skrzepy a teraz woda... i po czwartym dniu juz mam sucho. Na innych watkach duzo dziewczyn bierze acard w czasie staran. Ja sama z siebie nie zaczelam brac. Gin mi kazal.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dżoł domyślam się, że z zalecenia tak bierzesz a nie sama z siebie. Przepraszam jeśli Cię uraziłam czy coś-nie sugerowałam że źle robisz ani nic z tych rzeczy. Byłam ciekawa po prostu jak to wygląda z @ bo ja np w ciąży przy acardzie to miałam mega problem nawet z tym, że po pobieraniu krwi mega długo mi ta krew leciała bo nie chciała krzepnąć.
 
Dziewczyny mam pytanie... Jestem 3dni po łyżeczkowaniu (10tc, pusty pęcherzyk). Zastanawia mnie moja rozmowa z lekarzem przy wypisie... Powiedział, żebym obecne krwawienie potraktowała jak miesiączkę, kolejna powinna być po 4-5 tygodniach, a starania możemy zacząć odrazu... Jestem skołowana, bo naczytałam się, że trzeba odczekać min 3 miesiące po zabiegu... Nie wiem już sama co robić :-( Bardzo bym chciała zacząć starania jak najszybciej, ale czy to będzie bezpieczne dla kolejnej ciąży? Może lepiej jakieś badania wcześniej zrobic czy wszystko się zagoiło tak jak trzeba?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie... Jestem 3dni po łyżeczkowaniu (10tc, pusty pęcherzyk). Zastanawia mnie moja rozmowa z lekarzem przy wypisie... Powiedział, żebym obecne krwawienie potraktowała jak miesiączkę, kolejna powinna być po 4-5 tygodniach, a starania możemy zacząć odrazu... Jestem skołowana, bo naczytałam się, że trzeba odczekać min 3 miesiące po zabiegu... Nie wiem już sama co robić :-( Bardzo bym chciała zacząć starania jak najszybciej, ale czy to będzie bezpieczne dla kolejnej ciąży? Może lepiej jakieś badania wcześniej zrobic czy wszystko się zagoiło tak jak trzeba?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkam w Holandii i tutaj mowia, ze mozna odrazu po pierwszej miesiaczce. Ze niby 1 miesiaczka pokazuje, ze organizm juz doszedl do siebie, ze jakby nie doszedl do siebie to po prostu nie byloby miesiaczki.
Ja dostalam dokladnie 6 tygodni po zabiegu, w dniu kontroli. Pytalam sie lekarki i mowila, ze smialo mozemy zaczac starania i nie ma przeciwskazan.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieszkam w Holandii i tutaj mowia, ze mozna odrazu po pierwszej miesiaczce. Ze niby 1 miesiaczka pokazuje, ze organizm juz doszedl do siebie, ze jakby nie doszedl do siebie to po prostu nie byloby miesiaczki.
Ja dostalam dokladnie 6 tygodni po zabiegu, w dniu kontroli. Pytalam sie lekarki i mowila, ze smialo mozemy zaczac starania i nie ma przeciwskazan.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli odrobina cierpliwości i być może nasza Fasolinka znów do nas powróci [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natka spoko , nie urazilas mnie [emoji6] ja krew caly czas oddaje bo robie co chwile jakies badania. Ostatnio w srode oddawalam i jak zawsze mialam mala kropeczke na waciku. Widac ja mam az tak gesta ze duzo musi czasu uplynac zeby mi sie rozrzedziła ☹️

Kasia gin az do 10 tyg czekal az sie pojawi zarodek? Przeciez ponoc do 8tc (nigdy nie dotrwalam) musi byc juz serce.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natka spoko , nie urazilas mnie [emoji6] ja krew caly czas oddaje bo robie co chwile jakies badania. Ostatnio w srode oddawalam i jak zawsze mialam mala kropeczke na waciku. Widac ja mam az tak gesta ze duzo musi czasu uplynac zeby mi sie rozrzedziła ☹️

Kasia gin az do 10 tyg czekal az sie pojawi zarodek? Przeciez ponoc do 8tc (nigdy nie dotrwalam) musi byc juz serce.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
10tc był wg om, wg moich obliczeń ciąża była młodsza o 2 tygodnie (@ była 31.08 a do zapłodnienia doszło 15.09) Pęcherzyk przestał rosnąć i zatrzymał się na 7tc... Ja chciałam czekać, bo ciągle miałam nadzieję, że maluszek potrzebuje więcej czasu...ale straciłam nadzieję, jak w ciągu 5 dni beta spadła mi prawie o połowę (z ponad 31000 na 19000)... Lekarz uprzedzał mnie, że jakby pojawiła się temperatura, odrazu na IP bo to oznacza infekcję...ale le kontrolowaliśmy wszystko usg co parę dni...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Paraplu:) dawno Cię nie było, co słychać?
Kasia są różne teorie co do tego kiedy zacząć starania. Jeśli po @ gin nie będzie widział przeciwwskazań to działajcie jeśli czujesz się na siłach. To była Twoja pierwsza ciąża?
U mnie też w 10tc stwierdzono puste jajo płodowe.
 
reklama
A ja od wczoraj z @, to druga po lyzeczkowaniu i niestety znowu dziwna. Krwi było tyle co nic wczoraj rano, a teraz tylko mocno brązowe, prawie czarne plamienie :/ nie wiem co o tym myśleć... martwię się, że coś się mocno pochrzanilo po zabiegu :(
Dziewczyny mam pytanie... Jestem 3dni po łyżeczkowaniu (10tc, pusty pęcherzyk). Zastanawia mnie moja rozmowa z lekarzem przy wypisie... Powiedział, żebym obecne krwawienie potraktowała jak miesiączkę, kolejna powinna być po 4-5 tygodniach, a starania możemy zacząć odrazu... Jestem skołowana, bo naczytałam się, że trzeba odczekać min 3 miesiące po zabiegu... Nie wiem już sama co robić :-( Bardzo bym chciała zacząć starania jak najszybciej, ale czy to będzie bezpieczne dla kolejnej ciąży? Może lepiej jakieś badania wcześniej zrobic czy wszystko się zagoiło tak jak trzeba?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia, mi (też nie w Pl) zalecili odczekać 2 cykle, czyli też mniej... Mi się wydaje, że te 3 miesiące są trochę na wyrost ;)
Jak na kontroli okaże się, że jest ok, to chyba nie ma przeciwwskazań
 
Do góry