reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Boshe, dziewczyny, jutro jade do szpitala... jutro moze przyjdzie na świat moja córeczka, która miała sie urodzić 15 maja - w moje urodziny, jutro zakończę 15 i ostatni tydzien mojej ciazy .... Powiedzcie mi cos , bo zeswiruje normalnie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi bardzo :(
Chyba nie ma takich słów, które mógłby pocieszyć w tej sytuacji...
Mi akurat pomogło zrozumienie dlaczego tak się czasem dzieje :/
 
reklama
Boshe, dziewczyny, jutro jade do szpitala... jutro moze przyjdzie na świat moja córeczka, która miała sie urodzić 15 maja - w moje urodziny, jutro zakończę 15 i ostatni tydzien mojej ciazy .... Powiedzcie mi cos , bo zeswiruje normalnie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic co byśmy napisały nie ukoi Twojego bólu i cierpienia. Ciężkie chwilę przed Tobą i nawet nie będę Cię namawiać na myślenie pozytywne bo w najbliższych dniach będzie to ciężkie. Daj sobie trochę czasu na płacz, na żałobę. Nie powiem Ci ile bo na to reguły nie ma. Może to będzie ostatni tydzień tej ciąży, ale nie ostatniej ciąży. Trzymaj się i nie wstydź się płaczu...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciężko w takiej sytuacji coś powiedzieć... [emoji20] Bądź silna... Co się w ogóle stało?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Z dzieckiem? przeziernosc za duża, dziecko za małe, PAPPA tragiczna ZP 1:8, miałam biopsje , która wykluczyła trisomie , ale czekam jeszcze na pełen kariotyp. We środę miałam usg i juz widziałam tylko bezruch... Lekarz powiedział, ze była pewnie bardzo chora, ze wystąpił obrzęk płodu. Nie wiem dlaczego...

Aniu, bedzie dobrze. Dasz rade, jestes silna babka. Pomysl, ze ja moze poznasz i zobaczysz. Nie kazdej z nas bylo to dane. Jestem z Toba, nawet nie wiesz jak bardzo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Z jednej strony bardzo chce , nie wyobrażam sobie , ze jej nie zobaczę, ale z drugiej boje sie strasznie . ...

Przykro mi bardzo :(
Chyba nie ma takich słów, które mógłby pocieszyć w tej sytuacji...
Mi akurat pomogło zrozumienie dlaczego tak się czasem dzieje :/

Dlaczego?


Dziewczyny, czy robiłyście pochówek dla dzieci urodzonych tak wcześnie ? Ja w ogole nie wiedziałam ze moge mieć taka możliwość.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie dlatego się zdziwiłam, że pozwolił starać się odrazu... Ja zaczekam do kontroli u mojego gina i z nim ustalę plan działania [emoji6] Jeśli chodzi o moją psychikę, po zabiegu jest mi lżej... myślę, że to też dlatego, że nie było dziecka w pęcherzyku, nie widziałam serduszka... Cierpiałam przez te trzy tygodnie strasznie, wypłakałam więcej niż przez całe swoje życie, ale zabieg przyniósł mi ulgę... A na kolejną ciążę psychicznie jestem gotowa i chcę spróbować raz jeszcze... Mam mnóstwo obaw, strachu w sobie, ale to pragnienie kolejnego dziecka jest tak silne, że nie zamierzam z tym walczyć [emoji3] Raczej jestem optymistką z natury...więc musi się udać! Ciekawe tylko ile czasu zajmą nam starania... Obie poprzednie ciążę udały się w pierwszym cyklu [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Jee to super ze udalo sie od razu..:) to tym razem tez na pewno tak bedzie:)) my z pierwszym dzieckiem nie planowalismy czyli to byla klasyczna 'wpadka'.. teraz mam 6letnia coreczke i kocham ja nad zycie, tym razem swiadomie planowalismy ciaze i tez udalo sie za pierwszym razem:) ale niestety szczescie dlugo nie trwalo... mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie inaczej i u Ciebie i u mnie :) a Ty masz tez jedno dziecko czy dwoje?:) ja teraz bede umawiac sie na wizyte u gina, zobacze co mi powie.. ale 3 msc u mnie to styczen, a jak zaczniemy starania od grudnia i by sie udalo od razu to akurat w styczniu bym poszla potwierdzic ciaze.. zobaczymy bo plany planami a zycie zyciem ;p
 
Z dzieckiem? przeziernosc za duża, dziecko za małe, PAPPA tragiczna ZP 1:8, miałam biopsje , która wykluczyła trisomie , ale czekam jeszcze na pełen kariotyp. We środę miałam usg i juz widziałam tylko bezruch... Lekarz powiedział, ze była pewnie bardzo chora, ze wystąpił obrzęk płodu. Nie wiem dlaczego...



Z jednej strony bardzo chce , nie wyobrażam sobie , ze jej nie zobaczę, ale z drugiej boje sie strasznie . ...



Dlaczego?


Dziewczyny, czy robiłyście pochówek dla dzieci urodzonych tak wcześnie ? Ja w ogole nie wiedziałam ze moge mieć taka możliwość.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ja nie robilam pochówku... w 10 tyg ciazy mialam robiony zabieg..
 
A ja od wczoraj z @, to druga po lyzeczkowaniu i niestety znowu dziwna. Krwi było tyle co nic wczoraj rano, a teraz tylko mocno brązowe, prawie czarne plamienie :/ nie wiem co o tym myśleć... martwię się, że coś się mocno pochrzanilo po zabiegu :(

Kasia, mi (też nie w Pl) zalecili odczekać 2 cykle, czyli też mniej... Mi się wydaje, że te 3 miesiące są trochę na wyrost ;)
Jak na kontroli okaże się, że jest ok, to chyba nie ma przeciwwskazań
Jestem tego samego zdania :) ja czekam 2 cykle i sprobujemy :)
 
Druga... Pierwsza przebiegała bezproblemowo, synek ma 7 lat...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak samo bylo... pierwsza bezproblemowa, druga skonczyla sie w 10 tyg... ale u mnie nie bylo pustego jaja plodowego... w 7 tyg ciaza stwierdzona, bijace serduszko, a w 10 tyg widzialam dzidziusia i juz sie nie ruszal :( serce przestalo bic.. tak po prostu:/
 
Z dzieckiem? przeziernosc za duża, dziecko za małe, PAPPA tragiczna ZP 1:8, miałam biopsje , która wykluczyła trisomie , ale czekam jeszcze na pełen kariotyp. We środę miałam usg i juz widziałam tylko bezruch... Lekarz powiedział, ze była pewnie bardzo chora, ze wystąpił obrzęk płodu. Nie wiem dlaczego...



Z jednej strony bardzo chce , nie wyobrażam sobie , ze jej nie zobaczę, ale z drugiej boje sie strasznie . ...



Dlaczego?


Dziewczyny, czy robiłyście pochówek dla dzieci urodzonych tak wcześnie ? Ja w ogole nie wiedziałam ze moge mieć taka możliwość.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja straciłam córkę w 19 tc i pochowałam ją. Nie wyobrażam sobie inaczej.
Jeśli znasz płeć dziecka i lekarz to potwierdzi to spokojnie możesz dziecko pochować jesli bedziesz chciala. Pamietaj, że przysługuje Ci prawo do zasiłku pogrzebowego (musisz mieć na wszystko faktury) i 8 tygodniowy zasiłek macierzyński. Piszę to, ponieważ mnie nikt o tym nie poinformował o tych prawach a można było skorzystać

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Z dzieckiem? przeziernosc za duża, dziecko za małe, PAPPA tragiczna ZP 1:8, miałam biopsje , która wykluczyła trisomie , ale czekam jeszcze na pełen kariotyp. We środę miałam usg i juz widziałam tylko bezruch... Lekarz powiedział, ze była pewnie bardzo chora, ze wystąpił obrzęk płodu. Nie wiem dlaczego...



Z jednej strony bardzo chce , nie wyobrażam sobie , ze jej nie zobaczę, ale z drugiej boje sie strasznie . ...



Dlaczego?


Dziewczyny, czy robiłyście pochówek dla dzieci urodzonych tak wcześnie ? Ja w ogole nie wiedziałam ze moge mieć taka możliwość.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno Cię zapytają czy zabierasz dziecko do pochówku, mają taki obowiązek... Ja, po rozmowie z położną i mężem zrezygnowałam... Bardzo mi przykro [emoji20] Dużo siły Ci życzę w tych trudnych chwilach...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tak samo bylo... pierwsza bezproblemowa, druga skonczyla sie w 10 tyg... ale u mnie nie bylo pustego jaja plodowego... w 7 tyg ciaza stwierdzona, bijace serduszko, a w 10 tyg widzialam dzidziusia i juz sie nie ruszal :( serce przestalo bic.. tak po prostu:/
Przykro mi [emoji20] Jakie to wszystko niesprawiedliwe... Też tak bardzo się cieszyliśmy, bo znowu udało się za pierwszym razem a tu taka wiadomość... [emoji20] Ale nie tracę nadziei, tak musiało być... A następnym razem na pewno się uda [emoji5] Za Ciebie również trzymam kciuki [emoji16] My spróbujemy pewnie w styczniu... Chyba że po kontroli będzie wszystko ok to po grudniowej miesiączce zaczniemy [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry