reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kulka ja zrobiłam test w 26 dc ten tani z rosmana (cykle mam 30 dniowe) i tez był cień cienia. Zrób jutro rano jeżeli masz jeden w zapasie. Trzymam kciuki.
 
reklama
Aneta ja też dziś coś nerwowa jestem. .a sąsiada to musisz popatrzeć który to, ludzie to jednak świnie.

Mam nadzieję ze sie trafi dupek. Bede zwracać uwagę.

Ide juz spac bo sama ze sobą wytrzymać nie mogę normalnie. Dobrze ze mąż pracuje na drugą zmianę bo by mu się pewnie po głowie dostało:D spijcie dobrze dziewczyny.

Ja robilam test teraz w 28 dc i był cien cienia. Na drugi dzien powtorzylam i kreska jakby bledsza a za dwa dni kuz wyrazna:)


 
kulka ty szalona kobieto!!! test pod lupą oglądać no padłam:-D:-D

ja wczoraj byłam na wizycie moja fasolka ma już 8.5 cm doktorka mówi ze bardzo duża jak na swój wiek za to nieśmiała nóżki scisneła razem i tyle z odkrycia zagadki kto tam mieszka:sorry: ogólnie jest zdrowa i wszystkie parametry w porządku kosmówka się przykleiła więc mogę być trochę bardziej aktywna ale i tak sporo mi nie wolno...:confused2: odstawiamy też powoli leki z 2 tabletek ecortonu przechodzę na 1 i z 4 lutein przez 2 tyg na 3 a po kolejnych 2 tyg zostanie tylko 2 tabletki na noc:):)

aaa i jeszcze wczoraj lekarka wypisała mi clxane na ryczałt szok normalnie opakowanie kosztuje 130zł a po zniżce 12 zł!!!! miesiąc temu w aptece wydałam 450 zł a wczoraj 80!!!

chciejko jak tam twoje samopoczucie??

beti jak tam twoje przeczucie??

anetko super że już nie plamisz a sąsiad świnia co mu za różnica gdzie wrzuca jak i tak płaci... nie rozumiem ludzi..
 
1463642915-1d1mld.jpeg

Dopadła mnie hahaha....

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martyska daj jakiś znak. Myśle o Tobie !

u mnie dziś 25 dc i nasikałam na test, glupia jestem jak but, nic mnie doświadczenie nie nauczyło :O raz że wcześnie dwa ze nie z porannego. Wniosek taki że patrząc na test drugiej nie ma, tylko jak wzięłam pod światło do okna to coś tam widzę. Ale to chyba tylko staraczki widzą co chcą widzieć ;) nawet Wam nie pokażę bo telefon pewnie i tak tego nie chwyci ;) w każdym razie trwam dalej w niewiedzy tylko jakoś tak bardziej teraz będę na siebie uważa i jak mała pozwoli to więcej leniuchować. Może cud się stanie.
Aha... i przeszło mi przez myśl, że może jak suchy test wezmę pod lupe to też będą kreski a pod wypływem hcg wyjdą mocne, ale nie bo otworzyłam drugi est jaki miałam w domu tej samej firmy i nic na nim nie widac nawet pod swiatło.
Żyje jakos[emoji53]czekam na okres bo jeszcze nie przyszedl[emoji53]boję się go po tym clexanie 0.6 żeby krwotoku nie bylo[emoji53] rycze po katach kątach żeby nikt nie widzial[emoji53] mąż każe mi pozamukac wszystkie fora nie czytać,nie myśleć...odpocząć.....A ja chce działać. ..tylko nie wiem gdzie i jak[emoji53]nie wiem w która stronę ruszyc[emoji53]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Żyje jakos[emoji53]czekam na okres bo jeszcze nie przyszedl[emoji53]boję się go po tym clexanie 0.6 żeby krwotoku nie bylo[emoji53] rycze po katach kątach żeby nikt nie widzial[emoji53] mąż każe mi pozamukac wszystkie fora nie czytać,nie myśleć...odpocząć.....A ja chce działać. ..tylko nie wiem gdzie i jak[emoji53]nie wiem w która stronę ruszyc[emoji53]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
placz bo to pomaga, ja plakalam i po katach i przy ludziach bo wtedy bylo mi lzej, ale co z tego jak ten zal siedzi w sercu? jak to boli tak mocno, ze chce sie umrzec...zycze Ci z calego serca bys trafila na lekarza, ktory pokieruje Cie tak bys w koncu dodnosila ciaze!!!!!!!
 
Do góry