reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dla mnie tez Luxuorius.... jak sobie pomyśle, ze po domu mogłaby mi biegac już 3....

Njalepsze jest to, że ja z córeczką to w ogóle zajśc nie mogłam. Przez 3 lata ani jednej biochemii nawet nie miałam. Ani razu dwóch kresek nie widziałam, A za drugim podejściem decyzja w sierpniu i ciąża i w grudniu czyli szybko a drugie poronienie to 2 m-ce po pierwszym. Czyli coś się bardzo zmieniło, że zachodzę i utrzymac nie mogę.

Dziewczyny czy któraś z Was była lub jest na metforminie ?
organizm to zagadka i ja tez caly czas mysle o tym, czemu tamta poronilam
 
Dla mnie tez Luxuorius.... jak sobie pomyśle, ze po domu mogłaby mi biegac już 3....

Njalepsze jest to, że ja z córeczką to w ogóle zajśc nie mogłam. Przez 3 lata ani jednej biochemii nawet nie miałam. Ani razu dwóch kresek nie widziałam, A za drugim podejściem decyzja w sierpniu i ciąża i w grudniu czyli szybko a drugie poronienie to 2 m-ce po pierwszym. Czyli coś się bardzo zmieniło, że zachodzę i utrzymac nie mogę.

Dziewczyny czy któraś z Was była lub jest na metforminie ?
Ja biorę glucophage 750xr czyli metformine...
ja zachodze bez problemów bo 6 prób i 6 ciąż ale co z tego[emoji53]
moje 1 dziecko by roczek właśnie konczylo[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
KulkaMm a co chcesz wiedziec o metforminie? Pezepiauja ja na cukrzyce typu 2 i przy PCOS
Pomaga regulowac cykle i przepisuja ja tez na wspomaganie jajeczkowania
Tak ogolnikowo reguluje nieprawidlowosci hormonalne
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie jestem na glucophage 500 a zaraz przechodzę na 1000 mam pcos. Moja dr twierdzi, ze przy pcos ryzyko poroenień jest większe. Tylko mi się chyba wszystko poprzestawiało bo od pół roku obserwacji i usg mam swoją owuację, w tym cyklu tez. Chciałam wiedzie czy którejś z dziewczyn taka mieszanka leków pomogła w utrzymaniu ciązy. Ja w tej chwili pije inofem i swoja drogą widzę pozytywne jego skutki, eutyrox, glucophage 500, acard
 
Ja właśnie jestem na glucophage 500 a zaraz przechodzę na 1000 mam pcos. Moja dr twierdzi, ze przy pcos ryzyko poroenień jest większe. Tylko mi się chyba wszystko poprzestawiało bo od pół roku obserwacji i usg mam swoją owuację, w tym cyklu tez. Chciałam wiedzie czy którejś z dziewczyn taka mieszanka leków pomogła w utrzymaniu ciązy. Ja w tej chwili pije inofem i swoja drogą widzę pozytywne jego skutki, eutyrox, glucophage 500, acard
Mi niestety nie a brałam glucophage 750,acard,kwas 15 i femibion,eutyrox 37.5 ,bit D,clexan,encorton i duphaston[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry