reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja nie wiem co mam robić już...[emoji53]nie mam siły funkcjonować i już straciłam nadzieję będąc na tych lekach wierzyłam że się uda a one nic dłużej nie zadzialaly[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryska30 przykro mi bardzo :( :( :( cieżki czas teraz przed Tobą, wypłacz się i po jakiś czasie może spojrzysz na to jeszcze raz, skoro zachodzisz gdzieś indziej jest problem. Musisz walczy do końca a koniec to trzymanie dziecka w ramionach.
Dużo siły i ściskam Cie wirtualnie
 
Martyska musze napisac bo ja mialam to samo...badalas homcysteine? Ja bralam lek MEDYN FORTE przez trzy miesiace , bez niego tacilam ciaze i lekarz mowil ze bez tego na donoszenie ciazy nie ma szans. Po tym leku mialam brac odrazu femibion raz dziennie zeby nie bylo przerwy i dzieki tym lekom podejrzewam sie udalo bo w cyklu w ktorym lekarz obstawial ze na pewno ciazy nie bedzie bo jeszcze hormony nie byly idealnie wyrownane wyskoczyla niespodzianka w postaci 2 kresek.W tej mutacji kwas foliowy jest zle przyswajalny i zle przetwarzany i genetyk tlumaczyl ze powstaja wady genetyczne i organizm usowa chory zarodek :/ nie kszdy lekarz ma wiedze ns temat homocysteiny i jej wplywu na zaplodnienie i ciaze :/ ja zanim trafilam ns tego lekarza dorobilam sie 5 aniolkow i kilka ciaz biochemicznych :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martyska musze napisac bo ja mialam to samo...badalas homcysteine? Ja bralam lek MEDYN FORTE przez trzy miesiace , bez niego tacilam ciaze i lekarz mowil ze bez tego na donoszenie ciazy nie ma szans. Po tym leku mialam brac odrazu femibion raz dziennie zeby nie bylo przerwy i dzieki tym lekom podejrzewam sie udalo bo w cyklu w ktorym lekarz obstawial ze na pewno ciazy nie bedzie bo jeszcze hormony nie byly idealnie wyrownane wyskoczyla niespodzianka w postaci 2 kresek.W tej mutacji kwas foliowy jest zle przyswajalny i zle przetwarzany i genetyk tlumaczyl ze powstaja wady genetyczne i organizm usowa chory zarodek :/ nie kszdy lekarz ma wiedze ns temat homocysteiny i jej wplywu na zaplodnienie i ciaze :/ ja zanim trafilam ns tego lekarza dorobilam sie 5 aniolkow i kilka ciaz biochemicznych :(
Homocysteine mam 8.2 a norma do 12 wiec bardzo dobra...biore femibion natal 1 od pol roku..kwas foliowy najpierw 5 a teraz 15...
też miałaś wiele poronien N wczesnym etapie?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry