reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Chciejka gratuluję !!! jaka masz bete i który to dc ?

ja z córcią miałam w 31 dc bete ponad 3500
w styczniu startowalam od 500 i zle sie skonczyło
w marcu tez....500 i koniec po 14 dniach. Nie wiem czy u mnei to taka zależność ze niska beta to starat ? znam mnóstwo dziewczynz beta od 10 w góre i ze zdrowymi dzieciakmi.
 
reklama
Kulka u mnie tylko 4,58 w 26 dc. Cykle mam 30-31 dniowe. Piersi duże, podbrzusze boli, szczególnie wieczorem jak leżę. Jutro idę do gina po tabletki, chociaż w 2 ostatnich ciazach nie pomogły. Co ma być to będzie, ale jeżeli tym razem się nie uda to już odpadam, nie dam rady więcej przez to przejść. Chociaż wiem, że dziewczyny mają nawet po 5 strat, podziwiam je...
 
Ja tez podziwiam. Czy znasz przyczyny strat ?
Ja biore kwas foliowy, eutyrox, acard i glucophage ze wzgledu na podwyższoną insulinę, chociaz wciaż w normie moja dr kazała mi brac metrofminę.
 
Cześć dziewczyny :) chciałabym sie przyłączyc do Was jak wiadomo w grupie raźniej. Jestem pazdziernikowa mama 2013 wyczekanej i wymodlonej dziewczynki, czekalismy na nia 3 lata. Udało sie mimo mojego pcos, i mimo 3 iui, laparoskopii udało nams ie naturalnie w najmniej spodziewanym momencie jak to zwykle bywa :) od sierpnia 2015 zaczeliśmy myslec o rodzenstwie dla niej i tak w grudniu 2015 zobaczyłam dwie kreski, beta rosła pieknie ja czułam sie ciążowo, cieszyliśmy sie bardzo, wkoncu myslalam, ze problem niepłodności pzeskoczyłam bo znowu udało sie bez wpomagaczy. Po 2 tyg zamiast serca, usłyszłałam zaśniad. Diagnoza na szczescie sie nie potwierdziła, ale przeszłam przez koszmar szpitala, zabiegu.... straciłam nasze dziecko 14 stycznia, przepłakałam wiele nocy, wiele dni ale postanowilismy starac sie dalej. W marcu znowu 2 kreski, beta doszła do 500+ i nagle krew szpital beta 9,5.... juz po wszytskim. Od tego cyklu zaczelismy znowu. Vhyba juz ostatni raz. przynajmniej na razie. owu byla potwierdzona u gina bo akurat mialam wizytę, endo ładne seksu co kot napłakał, ale coś tam podziałaliśmy.
Trzymam kciuki za wszytskie staraczki i liczę, ze mnie przyjmiecie do waszej grupy ;)

pozdrawiam :)

Witaj :) przykro mi z powody Twoich strat :(

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka u mnie tylko 4,58 w 26 dc. Cykle mam 30-31 dniowe. Piersi duże, podbrzusze boli, szczególnie wieczorem jak leżę. Jutro idę do gina po tabletki, chociaż w 2 ostatnich ciazach nie pomogły. Co ma być to będzie, ale jeżeli tym razem się nie uda to już odpadam, nie dam rady więcej przez to przejść. Chociaż wiem, że dziewczyny mają nawet po 5 strat, podziwiam je...

Kochana jestesmy dobrej mysli :) walczymy nie poddajemy sie :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka u mnie tylko 4,58 w 26 dc. Cykle mam 30-31 dniowe. Piersi duże, podbrzusze boli, szczególnie wieczorem jak leżę. Jutro idę do gina po tabletki, chociaż w 2 ostatnich ciazach nie pomogły. Co ma być to będzie, ale jeżeli tym razem się nie uda to już odpadam, nie dam rady więcej przez to przejść. Chociaż wiem, że dziewczyny mają nawet po 5 strat, podziwiam je...
Kochana ja po 5 stratach i teraz 6 ciąża...dziś 29dc. ..beta z 15- 26dc urosła na 37- 28dc...więc jak koleżanka miała 31 dc 3500 to jestem w szoku bo o takiej wysokości to nie słyszałem i poza normami chyba...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam te bety na pamiątkę schowane. :)

w styczniua jak odebralam 500 to mwoie do siebie dlaczego tak mało ? ale rosła pieknie wiec sie nie martwiłam, w marcu natomiast ak znowu zobaczyłam 500 to juz czułam, że źle sie skoczy i niestety intuicja mie nie zawiodła :(
 
reklama
Kulka u mnie tylko 4,58 w 26 dc. Cykle mam 30-31 dniowe. Piersi duże, podbrzusze boli, szczególnie wieczorem jak leżę. Jutro idę do gina po tabletki, chociaż w 2 ostatnich ciazach nie pomogły. Co ma być to będzie, ale jeżeli tym razem się nie uda to już odpadam, nie dam rady więcej przez to przejść. Chociaż wiem, że dziewczyny mają nawet po 5 strat, podziwiam je...
Chciejka nie powtarzalas bety wczoraj? Masz zamiar ja robic? Ja jutro juz do gina na wizyte bo tak mi ustalila i jakies leki na podtrzymanie mam dostac no pozatymi ktore mam czyli 10 sztuk plus clexan....[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry