reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

paula owulacja powinna być najwcześniej jutro ale wiesz ze plemniki przeżywają nawet 72 godz więc jak masz ochotę to sobie nie żałujcie:) choć najlepiej podobno co drugi dzień się "przytulać" żeby plemniki były silne:) powodzenia

madziorek nie będziesz spokojna do puki na betę nie polecisz więc leć ja trzymam kciuki:)

chciejka mnie na początku też codziennie bolała głowa ale już od tyg jest lepiej więc nie martw się to minie:)

lux dasz radę:)

isiorek kochana odetchnij trochę od myśli o ciąży daj sobie czas na żałobę.. i nie śpiesz się. to jest podstawa pod kolejne starania. Jeśli juz teraz liczysz dni na cykl który się jeszcze nie zaczął to pomyśl jak będziesz się stresować w trakcie!!!! nie daj się zwariować emocje odgrywają bardzo dużą rolę.:)

beti kciuki już zaciśnięte:) może popytaj jeszcze lekarza o ten żelazny zestaw?? może warto spróbować jakby była szansa ze pomoże.. musi się udać ostatnio mamy tu szczęśliwą passę:)
 
reklama
Witam dziewczyny. Pewnie niewiele z Was mnie tu pamięta, byłam dosyć mocno aktywana kilkanaście miesięcy temu. Później tylko wpadałam gościnnie poczytać. Jestem mamą Dwóch Aniołków i połtorarocznego cudownego Franeczka. Niedawno postawnowiliśmy się z mężem znowu starać o potomstwo. Dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki wyszła w teście wyrażna krecha, na 2 testach. Nie od razu, po godzinie, ale nie było wątpliości. Dzisiaj powtórzyłam test i jest... negatywny. Firma ta sama... Myślicie ze jest jakakolwiek szansa, że ciąża jest tylko test jest wadliwy;( Siedzi mi to w głowie cały czas.

Pozdrawiam i kciukasy za staraczki, ciężarówki i mamuśki.
Aaaaaaa Madziorrrek :-D ty żyjesz :p daaaawno Cie nie widziałam! Staracie sie znowu! Woooow! Mam nadzieję że drugi test sie myli! Trzymam kciuki!


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Aha ... mi przy Lili tez wychodzily po dlugim czasie dopiero pierwsze dwa testy isame bladziochy byly a lili jest i ma się wspaniale ... Więc nadzieję trzeba mieć! I powtórzyć test/ lecieć na betę ;-)
 
Ostatnio się przypomniałam na wątku ;-) staraliśmy sie o rodzeństwo dla Jasia i udało się :-) kilka dni temu zobaczyłam dwie kreski na teście ;-) mam nadzieję że tym razem wszystko będzie jak trzeba! Pozdrawiam Was gorąco!
1463318151664.jpg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1463318151664.jpg
    1463318151664.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 251
hej kochane witam się popołudniowo:) dziś to ja wyjątkowo czuję się ciążowo:) ciągnie w podbrzuszu pewnie macica się powiększa a do tego korzonki mnie połamały.. a nie chce nic brać zeby dzidzi nie zaszkodzić... ach..

mam pyt macie przepis na jakąś fajną sałatkę?? we wtorek mamy z mężem 8 rocznicę ślubu i choć nie planowaliśmy nic robić bo jesteśmy spłukani rodzinka zapowiedziała się że wpadnie.. i chce zrobić taką obiado-kolację jakąś pieczeń i sałatki i tort.. myślicie że nie za mało?? macie jakiś sprawdzony przepis??
 
reklama
Do góry