reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hej kochane witam się popołudniowo:) dziś to ja wyjątkowo czuję się ciążowo:) ciągnie w podbrzuszu pewnie macica się powiększa a do tego korzonki mnie połamały.. a nie chce nic brać zeby dzidzi nie zaszkodzić... ach..

mam pyt macie przepis na jakąś fajną sałatkę?? we wtorek mamy z mężem 8 rocznicę ślubu i choć nie planowaliśmy nic robić bo jesteśmy spłukani rodzinka zapowiedziała się że wpadnie.. i chce zrobić taką obiado-kolację jakąś pieczeń i sałatki i tort.. myślicie że nie za mało?? macie jakiś sprawdzony przepis??
salatka dyros lub makaronowa, makaron, feta, pomidor, ogorek i przyprawy no i majonez, bardzo dobra i szybka do wykonania
 
reklama
A ja się martwię bo niby beta wzrosła z 15 na 37 czyli ok. 150 % ale spodziewałam się więcej i jakoś źle myśli mnie naszly[emoji53]
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

piękny przyrost i adekwatny do wieku ciąży więc nie ma co się martwić nieważne aż tak wielkość (byle mieściła się na danym tc) ważny jest przyrost ten masz super:) kiedy do gina się wybierasz??

Ostatnio się przypomniałam na wątku ;-) staraliśmy sie o rodzeństwo dla Jasia i udało się :-) kilka dni temu zobaczyłam dwie kreski na teście ;-) mam nadzieję że tym razem wszystko będzie jak trzeba! Pozdrawiam Was gorąco! Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom


grauluje ale ciążowo się tu zrobiło:) super

Ja tez oczywiście się martwię, bo dobrze się czuje, tzn nie czuję że jestem w ciąży. .oby było ok.

ech kobieta to zawsze sobie znajdzie powód do zmartwień:) ja też objawów ciążowych nie miałam a już 14tc więc nie martw się mamy chociaż tu to szczęście że mdłości nas ominęły:)
 
Bafinko do ginekologa idę już jutro bo jestem w kontakcie cały czas i po wczorajszej becie odpisał że jest fajny przyrost i żebym przyszła bo leki na podtrzymanie da żeby się teraz już udało...zobaczymy...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) chciałabym sie przyłączyc do Was jak wiadomo w grupie raźniej. Jestem pazdziernikowa mama 2013 wyczekanej i wymodlonej dziewczynki, czekalismy na nia 3 lata. Udało sie mimo mojego pcos, i mimo 3 iui, laparoskopii udało nams ie naturalnie w najmniej spodziewanym momencie jak to zwykle bywa :) od sierpnia 2015 zaczeliśmy myslec o rodzenstwie dla niej i tak w grudniu 2015 zobaczyłam dwie kreski, beta rosła pieknie ja czułam sie ciążowo, cieszyliśmy sie bardzo, wkoncu myslalam, ze problem niepłodności pzeskoczyłam bo znowu udało sie bez wpomagaczy. Po 2 tyg zamiast serca, usłyszłałam zaśniad. Diagnoza na szczescie sie nie potwierdziła, ale przeszłam przez koszmar szpitala, zabiegu.... straciłam nasze dziecko 14 stycznia, przepłakałam wiele nocy, wiele dni ale postanowilismy starac sie dalej. W marcu znowu 2 kreski, beta doszła do 500+ i nagle krew szpital beta 9,5.... juz po wszytskim. Od tego cyklu zaczelismy znowu. Vhyba juz ostatni raz. przynajmniej na razie. owu byla potwierdzona u gina bo akurat mialam wizytę, endo ładne seksu co kot napłakał, ale coś tam podziałaliśmy.
Trzymam kciuki za wszytskie staraczki i liczę, ze mnie przyjmiecie do waszej grupy ;)

pozdrawiam :)
 
Cześć dziewczyny :) chciałabym sie przyłączyc do Was jak wiadomo w grupie raźniej. Jestem pazdziernikowa mama 2013 wyczekanej i wymodlonej dziewczynki, czekalismy na nia 3 lata. Udało sie mimo mojego pcos, i mimo 3 iui, laparoskopii udało nams ie naturalnie w najmniej spodziewanym momencie jak to zwykle bywa :) od sierpnia 2015 zaczeliśmy myslec o rodzenstwie dla niej i tak w grudniu 2015 zobaczyłam dwie kreski, beta rosła pieknie ja czułam sie ciążowo, cieszyliśmy sie bardzo, wkoncu myslalam, ze problem niepłodności pzeskoczyłam bo znowu udało sie bez wpomagaczy. Po 2 tyg zamiast serca, usłyszłałam zaśniad. Diagnoza na szczescie sie nie potwierdziła, ale przeszłam przez koszmar szpitala, zabiegu.... straciłam nasze dziecko 14 stycznia, przepłakałam wiele nocy, wiele dni ale postanowilismy starac sie dalej. W marcu znowu 2 kreski, beta doszła do 500+ i nagle krew szpital beta 9,5.... juz po wszytskim. Od tego cyklu zaczelismy znowu. Vhyba juz ostatni raz. przynajmniej na razie. owu byla potwierdzona u gina bo akurat mialam wizytę, endo ładne seksu co kot napłakał, ale coś tam podziałaliśmy.
Trzymam kciuki za wszytskie staraczki i liczę, ze mnie przyjmiecie do waszej grupy ;)

pozdrawiam :)
u mnie w cyklu gdzie byl seks przed owu i to w dwa dni tylko wyszala ciaza wiec wiesz jak to jest, wszystko mozliwe, trzymam za Cb kciuki i wspolczuje przezyc, glowka do gory!
 
hej kochane witam się popołudniowo:) dziś to ja wyjątkowo czuję się ciążowo:) ciągnie w podbrzuszu pewnie macica się powiększa a do tego korzonki mnie połamały.. a nie chce nic brać zeby dzidzi nie zaszkodzić... ach..

mam pyt macie przepis na jakąś fajną sałatkę?? we wtorek mamy z mężem 8 rocznicę ślubu i choć nie planowaliśmy nic robić bo jesteśmy spłukani rodzinka zapowiedziała się że wpadnie.. i chce zrobić taką obiado-kolację jakąś pieczeń i sałatki i tort.. myślicie że nie za mało?? macie jakiś sprawdzony przepis??

Prosze pycha salatka z kurczakiem
Link do: Kuchnia domowa Ani: Sałatka ryżowa z kurczakiem


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie chyba najpierw byla owu a pozniej seks... 4.05 byłam u dr i mowiła, ze owu sie zbliza a seks byl dopiero 6/8. chyba jakos tak. 13 bylam na kontroli i bylo juz po. Grube endo i ciałko żółte. Musze czekać nic nie wymyśle ;)
 
reklama
Kulka witaj. [*] dla Twoich aniołków. Ja tez jestem po 2 stratach i tez mam córeczkę. W pt beta potwierdziła, że jestem w ciąży, mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze,.Wierzę, że nam wszystkim się uda. Trzymam kciuki za Ciebie. Rozgosc się :)
 
Do góry