reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kamkaz nie moge sie poddac bo jestem calkiem sama nie ma mi kto pomoc chocby z dziewczynkami :/ no ale co zrobic takie jest zycie.Jedynie co to czasem sobie poplacze w nocy jak dzieci juz spia z tej bezradnosci i potem jest mi lepiej.Dla mnie najwazniejsze jest zeby dziewczynki byly szczesliwe i zeby niczego im nie zabraklo...reszta jakos sie ulozy :tak: tak jak mowisz dzieki nim i dla nich mam sile zeby jakos to wszystko ogarniac

O rany 3.50 to wczesnie wstal.I ile pozniej nie spi? A jakbys mu na spiochu mleczko dala nie pospalby dluzej?

Beti39 oczywiscie kciuki zacisniete &&&&&&&

KulkaMM kciuki zeby @ nie przyszla a test pokazal 2 piekne kreseczki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kamkaz nie moge sie poddac bo jestem calkiem sama nie ma mi kto pomoc chocby z dziewczynkami :/ no ale co zrobic takie jest zycie.Jedynie co to czasem sobie poplacze w nocy jak dzieci juz spia z tej bezradnosci i potem jest mi lepiej.Dla mnie najwazniejsze jest zeby dziewczynki byly szczesliwe i zeby niczego im nie zabraklo...reszta jakos sie ulozy :tak: tak jak mowisz dzieki nim i dla nich mam sile zeby jakos to wszystko ogarniac

O rany 3.50 to wczesnie wstal.I ile pozniej nie spi? A jakbys mu na spiochu mleczko dala nie pospalby dluzej?

Beti39 oczywiscie kciuki zacisniete &&&&&&&

KulkaMM kciuki zeby @ nie przyszla a test pokazal 2 piekne kreseczki :tak:
Asch Piotrek od dobrego miesiąca nie budzi się w nocy na jedzenie. Zresztą w nocy przystawiłam go ale nie bardzo chciał pić. On po prostu chciał się bawić. No i zabawa trwała gdzieś do 6.30. Potem zasnął ok 7 to obudził się ok 9.30. On przez sen nie chciał nigdy pić i nie chce do tej pory. Nawet nie pociągnie ani piersi ani smoczka od butelki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam suwaczek. Widac go? Mam nadzieje ze nie zapesze:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety na telefonie nic nie widzę. Musiałbym wejść na kompa ale nie mam teraz możliwości.

Beti mocno trzymam kciuki aby się udało[emoji3]

Chciejka weź magnez i no spe jak masz a brzuch powinien minąć. Powiedz o tym dzisiaj lekarzowi. Będzie dobrze[emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry