reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinko cudny kropek :) oby tak dalej!!! Mania jeszcze jest czas na serduszko. Ja w obu ciazach widzialam serducha w 7 tyg 6+1 i 6 +4.
Gatko u mnie beta po stracie spadala ok 6 tyg. Okres doatalam po 29 dniach od zabiegu. We wtorek minelo dokladnie 8tygod zabiegu i wyszedl mi test pozytywny. Wczoraj powtorzylam po poludniuo bladzioch. W sobote jeszcze raz test zrobie i zobacze czy ciemnieje jak tak to po swietach pojde do lekarza. Modle sie zeby moj kropek byl silny.
Beattris kochana do konca trzymamy kciuki zeby udalo sie usunac miesniaka i zachować macice. Daj koniecznie znac jak sie czujesz.
 
reklama
Hej
Betaris, z tego co wiem i co mi gin mówił mięśniaki macicy nie są złośliwe. Tu masz link jak nie wierzysz. Ja miałam kiedyś i gin nic z nim nie robił, bo ich się podobno nie leczy.
Link do: Mięśniaki macicy: rodzaje, objawy i leczenie mięśniaków macicy
Bafinka, jak zaczyna bić serduszko zarodka to bije wolno 70 uderzeń, potem się "rozkręca". Tak jak pisałam Twoja Fasolina bardzo Mała, za tydzień będzie bić szybciutko.
Gatko, ta beta to na pewno po poprzedniej ciąży. Współczuję straty.
Beti, jak tam? Wróciłaś? Jak samopoczucie, mam nadzieję, że nabrałas sił do kolejnej walki.

Pozdrawiam Resztę Dziewcząt!
 
Dziewczyny dzięki za informację bo im szybciej przestałam się łudzić tym lepiej...No nic..może kiedyś... Trzymam kciuki za wszystkie starajace się i tę już na starcie :) wszystkiego dobrego :)
Aha.. Mam jeszcze 1 pytanie..czy okres przyjdzie dopiero jak całkiem spadnie mi beta? Czy do jakiegoś określonego poziomu? Sorry dziewczyny ale do tej pory się średnio interesowałam a więc jestem troszkę zielona :(
 
Bafinka gratulacje :)
Beattris trzymaj się, wyczyszczą Cię i będzie dobrze, musisz myślec pozytywnie, chociaż wiem, że to jest bardzo trudne.
gatko światełko dla Twojego Aniołka. Myślę tak jak dziewczyny, że Twoja beta jest jeszcze wysoka po poprzedniej ciąży. Ja pierwsza miesiączkę po łyżeczkowaniu dostałam po 6 tyg..
 
Dziewczyny dzięki za informację bo im szybciej przestałam się łudzić tym lepiej...No nic..może kiedyś... Trzymam kciuki za wszystkie starajace się i tę już na starcie :) wszystkiego dobrego :)
Aha.. Mam jeszcze 1 pytanie..czy okres przyjdzie dopiero jak całkiem spadnie mi beta? Czy do jakiegoś określonego poziomu? Sorry dziewczyny ale do tej pory się średnio interesowałam a więc jestem troszkę zielona :(

Mnie beta spadła do 0 i wtedy dostałam okres. Zresztą moja lekarka nie kazała mi.nawet iść na betę.na przyjdzie.okres bo to.oznacza że spadła.
 
To mój 3-miesięczny Skarb :p. Życzę Wam, abyście każda z Was miała takie szczęście w domu :-)
 

Załączniki

  • 1458881233253.jpg
    1458881233253.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 94
Kamkaz ale duzy przystojniak!:D I jaki rozesmiany:))))
Ja czekam na moja dzidzie, w listopadzie ma sie wykluc, tym razem musi byc dobrze!!!!!:)
 
Wpadam do Was w przerwie pomiędzy gotowaniem a pieczeniem, choć w sumie za dużo nie robię, bo moja starsza dwójka i teściowa ogarniają prawie wszystko :-)
Ruch tutaj mały dziś.
Potem wpadnę z życzeniami :-)

Kamkaz...cudo!!!!!!!
 
reklama
Dziękuję dziewczyny:) wczoraj troche panikowałam,ale dziś już spokojnie:) CZEKAM, SPOKOJNIE CZEKAM, bo to najważniejsze ( mimo że 10 kwietnia daleko)

Biore te clexane i troche am siniaków nas brzuch,ale z czasem będzie wprawa:) najgorsze to że z jednej strony mam dosyć dużą bliznę po operacji i przez zrosty musze kłuć więcej po drugiej stronie. No ale czego nie zrobi się dla upragnionej fasolki:) po świętach mam zrobić badania krwi:)

Na listopadowych mamach jestem,ale sentymentalnie lubie tu powracać, po prostu czuje się tu nawet lepiej niż tam.

Życze oczywiście każdej zdrówka i udanych cyklów. Kamkaz Piotruś jest przecudny,

Bafinko widze że Ty też listopadówka:) GRATULACJE.!!!

Lux powodzenia w tym cyklu:) To jest szansa że załapiesz się na 2016 jeszcze?:)

90 tka dziękuje za ciepłe słowa:) mam nadzieje że 10 kwietnia już bedzie wszystko pięknie widać :)
 
Do góry