reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Bafinko , gratuluję!!! Odpoczywaj :yes:


A ja właśnie zbieram się do szpitala. Jadę na to łyżeczkowanie. Pierwsze wyniki mam w górnej granicy normy.... Zobaczę co powiedzą w szpitalu.
Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa!
 
Cześć dziewczyny...jestem tu nowa chociaż podczytujęwas od lutego czyli od straty maleństwa. W tamtym tygodniu padło podejrzenie o to że znów jestem w ciąży mimo iż naprawdę z mężem zabezpieczlismy się. Po prostu się stało (jeśli). Mam do was pytanie...w poniedziałek zrobiłam betę i wyszła 37,25. Wczoraj 28,74. Czy wg was mamy już zerowe szansę? Proszę o szczerą odpowiedź,
Agata
 
Gatka- w ktorym tygodniu stracilas poprzedniego aniolka? Nie obstawialabym nowej ciazy, lecz pozostalosci hormonu beta hcg z poprzedniej.
 
reklama
Cześć dziewczyny...jestem tu nowa chociaż podczytujęwas od lutego czyli od straty maleństwa. W tamtym tygodniu padło podejrzenie o to że znów jestem w ciąży mimo iż naprawdę z mężem zabezpieczlismy się. Po prostu się stało (jeśli). Mam do was pytanie...w poniedziałek zrobiłam betę i wyszła 37,25. Wczoraj 28,74. Czy wg was mamy już zerowe szansę? Proszę o szczerą odpowiedź,
Agata

Witaj. Wg mnie beta jeszcze nie spadła Ci po poprzedniej ciąży. poprzedniej. Miałaś lyzeczkowanie czy sama roniłaś? Szkoda, że i Ciebie to spotkało. Ale głowa do góry jeszcze będziesz tulic swoje dziecko
 
Do góry