reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzień Dobry

Beti,
jak się czujesz? Mam nadzieję, że już w domu jesteś.

Martaha,
a jak u Ciebie?

Mania,
ja przeważnie najpierw robiłam test 12 dpo (wcześniej mi nie wychodziły) a jak był pozytywny to dopiero leciałam na betę.
 
Witam Was wszystkie :)
Dzwonilam do gina po wyniki jak z beta i powiedzieli ze wszystko dobrze i ze wartosci wrocily do normy. Czyli dobrze.

Rozmaryn mam ten sam problem. Wczoraj mialam delikatne plamienie to byl 12 dzien cyklu. I my tez z mezem po okresie sie nie zabezpieczalismy. Ale u mnie moga cykle wariowac jeszcze wiec na razie sie nie martwię. Bede obserwowac.

Beti trzymaj sie. Ja też pytałam lekarza o takie srodki i niestety nic takiego nie ma i zabieg byl konieczny.

Doris ja tak jak ty. Nie czekam po zabiegu. Mam nadzieję ze bedzie dobrze. Tez mi lzej jak pomyślę ze moze sie udac. Z tym ze ja chyba nie mam owulacji tak mi się wydaje. Zero śluzu plodnego zero bólu brzucha. Ale jest jeszcze czas wiec zobaczymy.

Luxuorius chciejka mocne kciuki za starania.
 
Chciejka u mnie nadal resztki po owu, pozno mialam jak na mnie bo 16 dc, dzis nadal sluz plodny i lekko pulsuje jajnik
Beti Kochana trzymaj sei tam jakos!!!
 
Beti, ja wiem,że Ci cięzko, rozumiem Cię doskonale. To teraz taki najgorszy czas dla Ciebie i jeszcze ten zabieg. Ale musisz wstać i walczyć, zamykanie się w sobie, nie za wiele da. Ja kilka razy po stratach chciałam odpuścić, uciec z forum, odpocząć. Ale średnio mi się to udawało. I tak liczyłam dni, czekałam na owu, potem na test, czytałam co u Was. Musisz sobie poukładać wszystko od nowa, przyjąć jakiś plan. Nie chcesz spróbować kolejnym razem na żelaznym zestawie??? Poczytaj wątek poronienia nawykowe, tam dziewczyny mają naprawdę ogromna wiedzę, a żelazny zastaw pomógł w zasadzie każdej.
 
Rozmawiałam z moim ginem robił mi wszystkie możliwe wyniki,i nie musze brać żelaznego zestawu bo wyniki mam dobre,poprostu mam pecha :( :( :(
A po za tym mnie wiek już goni,nie wiem czy mam jeszcze siłę do walki :( :( :(
 
reklama
Do góry