reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Doris nie wiem dokładnie jakie mi robił,ale tych jakoś nie kojarze :O mogę je sama zrobić? I ile kosztują? Doris i napisz mi dokładnie jakie leki wchodzą w żelazny zestaw.
Lux już mam takie myśli :( wy jesteście młode,to macie dużo czasu.
 
Doris nie wiem dokładnie jakie mi robił,ale tych jakoś nie kojarze :O mogę je sama zrobić? I ile kosztują? Doris i napisz mi dokładnie jakie leki wchodzą w żelazny zestaw.
Lux już mam takie myśli :( wy jesteście młode,to macie dużo czasu.
zobacz walczylas po tamtych stratach i dalas rade a teraz chcesz sie podac? i nie jestes stara!!! nie wolno Ci tak mowic, masz dopiero 40 lat, masz prawo jeszcze zostac mam i bede trzymac kciuki by to sie udalo jak najszybciej, nie wolno Ci sie poddawac.
 
Beti, tak te badania możesz zrobić sama, są dość drogie ale najczęściej powodują utratę ciaż. NK to natural killer, przeważnie zabijają zapłodniona komórkę. ANA też powoduję utratę ciąż na bardzo wczesnym etapie, najpierw robisz ANA1 jak wyjdzie ujemne to już nie robisz ANA2 i ANA3, przeciwciała kardiolipinowe w dwóch klasach IgG i IgM + antykoagulant tocznia. Jeśli coś w tych badaniach wyjdzie nie tak dostajesz steryd (Encorton) + Clexane ale lekarze przeważnie cały żelazny zestaw (Clexane, Encorton, Acard) przepisują już profilaktycznie po kilku stratach.
To takie podstawowoe badania przy niepowodzeniach, bo potem bada się jeszcze APA, mutacje, przeciwciałą antyłożyskowe, przeciwplemnikowe itd itd (sporo tego jest). Ale te pierwsze, które wypisałam powinnaś zrobić albo po prostu brać ten zestaw leków od owu. Polecam też branie wit, D, B6, B12 i koniecznie INOFEM w pierwszej połowie cyklu oraz Colostrum.
 
reklama
Do góry