reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Staraczki trzymam cały czas kciuki za Was.
Nie udzielam się ostatnio zbyt często bo nie mam za bardzo czasu ale czasem zajrze i widzę jakie jesteście dzielne.
Ja już swojego skarba doczekałam ale droga była daleka dlatego wiem co przeżywacie, dużo siły Dziewczyny i wiary &&&&&&

Dziewczyny czy ewik się odzywa.Co u niej, miała podchodzić do starań, pisała coś??
Nie jestem w stanie przejrzeć wszystkiego.
 
Bafinko super, żę macie zielone światło.

Isiorek, przykro mi , że i Ciebie to spotkało. Trzymaj się dzielnie, niedługo zaświeci dla Was słońce.

Beti cuda się zdarzają, tak więc &&&&&
 
Hej dziewczyny

W październiku miałam lyzeczkowanie, miesiączki w sumie mam regularne ostatnia była 24grudnia a teraz dwa dni po stosunku miałam różowy wodnisty śluz i dziś również, miała którąś z was tak ? Co to może być? Do lekarza oczywiście się zarejestrowalam ale nie pokoi mnie to więc szukam po forum ale nic nie znalazłam
 
Bafinko ja jestem cały czas dobrej myśli :) a cud,dziewczyna ma pcos,endometrioze,jajowód nie drożny,niedoczynność tarczycy,nadwaga ,mase procedur i teraz miała punkcję a w lutym miała mieć kolejne podejście i co......... okres jej sie spuzniał dzi$ zrobiła test!!!!!! Dwie tłuste krechy jej wyszły!!!!! Widocznie jakieś jajco zostało,urosło pękło i przytulanki z mężem zrobiły swoje :) :) :) !!!!!!
 
reklama
Do góry