reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

mania jeśli to zagnieżdżenie to w sobote już beta by coś pokazała pewnie a w poniedziałek to już na pewno.. jeśli cię to uspokoi to zrób jak masz wskazania to lekarz da ci luteinę.. choć smutna prawda jest taka że na tym etapie to nie wiele możemy zrobić:baffled: &&&&&& kciuki żeby to był noworoczny prezencik:)
 
reklama
Dziewczyny Szczęśliwego Nowego 2016 Roku, pomyślności i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Nasze jedno marzenie jest już z nami :-pŻyczę, aby i Wam się ziściły.

Przepraszam za dość długą nieobecność, ale mam nadzieję,że wybaczycie :)
Przede wszystkim z całego serca dziękuję Wam za wsparcie i cieple słowo oraz za te kopniaczki w chwilach mojego zwątpienia. Na Was zawsze można liczyć.

Rozmaryn - Cieszę się, że w końcu się do nas odezwałaś. Myślałam o Tobie kilka razy ale nie byłam pewna czy tu jeszcze zaglądasz i zrezygnowałam z napisania do Ciebie. Same dobre wiadomości nam przekazałaś. SUPER oby tak dalej.:laugh2:. Jesteś dzielną i silną kobietą i wiem, że i Twoje marzenia się kiedyś spełnią. Tego życzę Ci z całego serca, obyś nie musiała długo czekać na swój skarb.

Doris - dziękuję za wszystko... przede wszystkim za wsparcie z Twojej strony i tu na forum i przez smsy. Jesteś cudowna :happy:
Kochana gratuluję córeczki. Z niecierpliwością czekam na Twoje rozwiązanie :)

Sysiq - jak dla mnie masz bardzo fajny pomysł z utworzeniem forum na facebooku. Ja się na to piszę:
ps. Masz śliczną córeczkę... Lenka jest BOSKA:laugh2:

Ewelka20 - witaj i gratuluję :)

Mania2401 - ja niestety nie pomogę, ale życzę Ci, aby to jednak była Twoja upragniona ciąża:)

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki. Nawet jeśli tu nie zaglądam myślę o Was. Teraz mój czas jest zdecydowanie ograniczony ale pewnie to rozumiecie. Piotruś teraz jest moim całym światem. Mimo, że czasem w nocy dokazuje i jest troszkę marudny to kocham go do szaleństwa...
 
Mania Bafinka dobrze pisze-beta w poniedziałek na pewno rozwiałaby wszystkie wątpliwości. Trzymam kciuki &&&

Kamkaz fajnie, że się odezwałaś :) Piotruś śliczny :)

Kochane, wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku! Oby przyniósł same dobre wieści i niech się spełnią Wasze marzenia :)
 
Wszystkiego najlepszego w 2016 roku ! Życzę Wam zdrowia, cierpliwości, wiary, szczęścia, miłości, a mając to wszystko to co wychodzi? :) dzidzia! Oby w tym roku sypnelo pozytywnymi testami i samymi szczęśliwymi porodami.

Sysiq córcia jest cudowna, prześliczna! Grupa na fb? Jak najbardziej. Zakładaj i zapraszaj. Ewelina Sicińska. (Zdj profilowe z dziewczynką w różowej sukience)

Kamkaz Piotruś do wycalowania. Jeszcze raz gratuluję. Dużo zdrówka.
 
Jednak to chyba nie krawaienie implantacyjne:( Właśnie wróciliśmy od teściów i poczułam "wielkie buum" krwawienia... Poszłam do łazienki i nie jest to skromne krwawienie:(
 
Witam,5 lat temu musiał cc. rok temu w 6 tc. z podejrzeniem CP trafiłam do szpitala. Nic nie znaleźli, czekali aż Beta spadnie, bez żadnych leków itp do domu puścili. Na wypisie poronienie samoistne. Kontrol po 2-3 miesiącach. Wsio oki. Ciężko psychicznie do siebie dochodzilam. Kilka tyg temu test pozytywny, beta niska ale była. ( z @ to był 5 tc... Z bety 3) u gina oki... Na usg coś bylo ale stwierdziła że może ów. Była później. Betę kazała powtórzyć i Dała duphaston. Całej rodzinie na świętach powiedzieliśmy
Radość Ogromną. W drugi dzień świąt okropny ból i krwawienie ( już wiedziałam co się stało) do szpitala biegiem 7-8 tc. Pani zostaje w szpitalu z zagrożeniem życia ciąża pozamaciczna konieczny zabieg krew w jamie brzusznej. Wpadłam w rozpacz. Szybko papiery podpisywać, pielęgniarka po krew dla mnie dzwoniła.rano na stół trafilam.
Jestem rozpaczona. Drugi raz przeżywam piekło!
Tym razem widziałam je... W szpitalu na monitorze, jeszcze biło serduszko... Ostatnie bicie mojej małej fasolki...
Lekarz do mnie mówił a ja tępo patrzyłam w zapisany obraz usg łzy mi płynęły.
Najgorsze teraz są wieczory i chwilę samotności... Łzy lecą same.

I co teraz... Co dalej. Jakie badania??
Nie wiem czy mam siłę walczyć dalej, nie wiem czy dam radę coś takiego znowu przeżyć.
 
Ostatnia edycja:
Lekarze w tym szpitalu stwierdzili że w tamtym spartaczyli sprawę bo nie wyczyscili. Nie podawali leków. I ta CP jest nastepstwem tamtej która nie liczyli i nie wyczyscili.A też cc jest powodem do CP.

Mam też odebrać wynik badań.histopatologicznych... Nie bardzo wiem w jakim celu się je robi.??
I za 3 miesiące spr droznosc jajowodow. Jak się to wykonuje?
Czy któraś tu z Was jest po CP?? I urodziła?
 
Witam sie I ja w nowym roku.niewiem czy jeszcze ktoras mnie pamieta.Zycze wam ab w tym nowym roku spelnily sie wszystkie wasze Marzenia
Kamkaz wielkie gratulacje.Piotrus jest przesliczny
witam wszystkie nowe mamy I oby wszystkie zescie szybko pozachodzily.
Przepraszam ze tak malo sie udzielam ale praca, dom,mala niechodzi Do zlobka tylko pracujemy z Mezem na zmiany to naprawde czasami trudno Do pgarniecia.
Ale chetnie pisze sie sisiq na grupe na facebooka tam moze bede miala czasami chwile by napisac
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry