reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Karo01, no pewnie, ze pamiętamy. Na forum pustki ostatnio, Kamkaz tuli Piotrusia i nikt nie pisze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris kochana tobie tez jeszcze niegratulowalam.czytalam wczoraj ze dziewczynka bedzie
Kochane przepraszam was ale jak przeczytam zawsze pare Stron tutaj to niemoge sie z nickami odnalezsc ktora co napisala.Ale postaram sie czesciej zagladac
chciejka trzymam kciuki za starania
 
Witam się i ja z rana 
Niestety brak czasu na wszystko. Choć wczoraj udało mi się przespać z Piotrusiem jakąś godzinkę. Ogólnie u nas dobrze. Piotruś jest strasznym niejadkiem. Gdybym sama go nie wybudziła to może dopomniałby się 1-2 razy dziennie. Na dodatek najlepiej śpi się przy piersi. Karmię go ale raptem 15-20 min z malutkimi przerwami i zaraz zasypia. Smeranie łaskotanie już nic nie pomaga na wybudzenie. Poza tym naprawdę jest grzeczny. Nie bardzo lubi się przebierać no ale cóż... Na modela się nie nadaje.

Powoli zaczynamy rozglądać się za ubrankiem do chrztu. Patrzyłam na allegro i są faje,ale cena wywalona z kosmosu jak dla mnie. Wiecie może gdzie można kupić takie ubranko w rozsądnej cenie?
Chrzciny planujemy koniec stycznia lub początek lutego. Co prawda jeszcze nic nie mamy załatwione ale damy radę. Ja narazie z domu się nie ruszam,wszystkie zakupy czy różne sprawy do załatwienia spadły na męża. Ale koniec przyszłego tygodnia muszę jechać załatwiać urlop macierzyński bo wtedy mąż będzie miał w pracy wolne więc zajmie się małym. Mam spore zaległości ze wszystkim bo długo zmarudziłam dni w szpitalu bo aż 19 dni. Tym bardziej przed świętami nie udało się nic pozałatwiać mimo moich wcześniejszych planów. no ale cóż jakoś muszę się ogarnąć i dam radę. Z małym poślizgiem ale będzie ok.
 
Dziewczyny grupa na fb pod nazwa "babyboom "Spsc" [emoji173]️" nazwę można zmienić bo nie wiedziałam jaka! Grupa zamknięta wiec nikt z zewnątrz nie bedzie mógł sie dostać :-) proszę o wpisanie swoich nickow to lepiej bedzie Was rozpoznać . Zapraszajcie dziewczyny z forum ktore macie w znajomych [emoji16][emoji16][emoji173]️
 
reklama
Do góry