reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Doris mi beta zawsze przyrastala jak na blizniaki bo 300% co dwa dni. No ale w pierwszej zarodek byl jeden, w drugiej to tylko kropeczke widzialam. Ja tak cale zycie marze o tych blizniakach, moze sobie wymarze....
 
reklama
Jestem i ja. Zaglądam cały czas, ale też nie było o czym pisać. .Czekam na @. .albo na coś innego:) objawy? Mega duże bolące piersi, ale to nic niezwykłego, mam też tak przed@.Jedyne co mnie dziwi to brak ochoty na słodycze, ale to może przez święta. ..Dzwoniłam dziś do przychodni, wiecie na kiedy możliwa wizyta u mojego dr? KONIEC LUTEGO! Szaleństwo. .Nie będzie wyjścia, muszę wybrać się prywatnie. .

Kamkaz jak pierwsze dni z Piotrusiem? Jak się czujesz?
 
Jestem i ja. Zaglądam cały czas, ale też nie było o czym pisać. .Czekam na @. .albo na coś innego:) objawy? Mega duże bolące piersi, ale to nic niezwykłego, mam też tak przed@.Jedyne co mnie dziwi to brak ochoty na słodycze, ale to może przez święta. ..Dzwoniłam dziś do przychodni, wiecie na kiedy możliwa wizyta u mojego dr? KONIEC LUTEGO! Szaleństwo. .Nie będzie wyjścia, muszę wybrać się prywatnie. .

Kamkaz jak pierwsze dni z Piotrusiem? Jak się czujesz?
ja chodze tylko prywatnie, choc nie powiem, bije po kieszeni
 
Ja już po usg, zdjęcia nie mam bo gin się bardzo spieszył i da mi następnym razem, wszystko w jak najlepszym porządku, ciąża dalej starsza niz z OM więc to już 14 tc się zaczyna i wiem, że w moim brzuszku mieszka sobie DZIEWCZYNKA :-)

Dziewczyny, tak mocno trzymam za Was kciuki i Wam kibicuję! ja też odczekałam i przeszłam swoje. Ale się udało i patrząc na forum udaje się każdej po kolei w dłuższym lub krótszym czasie
 
Chciejko uczymy siebie nawzajem. Piotruś jest trochę rozbrykanym dzieckiem i chyba wiem po kim to ma. Dzisiaj jest ciężko nie mam Go przy sobie bo leży w inkubatorze pod lampami gdyż znowu nasiliła się żółtaczka. dziś planowo mieliśmy być już w domu. A teraz kiedy wyjdziemy to jest wielka zagadka.
 
Hej dziewczyny? jak tam po świętach? Ja miałam owulke w święta i liczę,że bedzie dobrze. Mam dylemat kiedy testować, bo sylwester za kilka dni... chyba bedzie abstynencja, bo beta tak szybko pewnie nie wykaze czy sie udalo
 
reklama
Ja już po usg, zdjęcia nie mam bo gin się bardzo spieszył i da mi następnym razem, wszystko w jak najlepszym porządku, ciąża dalej starsza niz z OM więc to już 14 tc się zaczyna i wiem, że w moim brzuszku mieszka sobie DZIEWCZYNKA :-)

Dziewczyny, tak mocno trzymam za Was kciuki i Wam kibicuję! ja też odczekałam i przeszłam swoje. Ale się udało i patrząc na forum udaje się każdej po kolei w dłuższym lub krótszym czasie
jje corcia-super!!!!!
 
Do góry