reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Agaawa o kurczę, to faktycznie święta nieciekawe mieliście.. mam nadzieję, że ze zdrowiem już lepiej?

Kamkaz szybkiego powrotu do domku :) żebyście raz-dwa rozprawili się z żółtaczką!

Doris gratuluję dobrych wieści!

U nas po świętach średnio-małej wychodzą ząbki także marudzi i płacze. Jeden dzień miała tak ciężki, że nie dało się jej za bardzo uspokoić. Aż chrypkę dostała od tego płaczu :(
 
kamkaz jeszcze troszkę i będziesz miała pełnie szczęścia w domku razem z mężem:) gratuluje Piotrusia:)

doris szybko poznałaś płeć:) też marzy mi się dziewczynka.. ale teraz to ważne żeby w ogóle było..:/

natka biedna Julcia a maści nie pomagają?? próbowałaś mrozić gryzaki??

chciejka a który dc?? kciuki zaciśnięte:) ale niespodzianka by była)

lux niedługo pora na starania:) robisz jakieś badania??

agawa jak zdrówko lepiej już??

ja od dziś biorę luteinę może @ łaskawie pojawi się w terminie.. u zakaźnika nie byłam jestem na dwóch antybiotykach i jak skończę je brać powtórzę badania i w tdy pójdę jak jeszcze Igm będzie wysokie..
 
Agaawa, mój gin to najlepszy specjalista w mieście z najnowocześniejszym usg. On już tą płeć widział 10 dni temu ale nie miał pewności, zapisał taki kod na kartce, powiedział ze mi go rozszyfruje na kolejnym usg. Wczoraj miał 100 procentową pewność i powiedział to oficjalnie wiec nie ma innej opcji. :-). On mówi ze nigdy by się nie odważył powiedzieć jakby nie miał pewności ;-)

Kamkaz dziś wychodzi do domu z Piotrusiem!!!!

Natka, ...witaj

Bafinka...to trzymam kciuki za szybki powrót @ no i za kolejne udane starnia
 
hop hop... a mnie jeszcze ktoś pamięta?
Melduję się cała zakatarzona i z obolałym gardłem ale szczęśliwa jak diabli :) Końcówka roku naprawdę nas sporo rozpieściła... wszystko dobrze się układa i w domu i w pracy, Mały trochę nam choruje ale jesteśmy na dobrej drodze do wyleczenia- na początku stycznia tniemy migdałki.
Idąc jak burza w końcu zdałam prawko i już sama śmigam samochodem.
Co do decyzji o powiększaniu rodziny... zawiesiliśmy ją narazie w próżni i odłożyliśmy do niewiadomo kiedy... może do jesieni. Za to BARDZO, BARDZO się cieszę dziewczyny z Waszego szczęścia:) Doris trzymaj tak dalej jeszcze troszeczkę i mała już będzie z Tobą
Kamkaz nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyła mnie wiadomość o Twoim porodzie. Gratuluję Ci z całego serca i jestem pełna podziwu...tyle razy mogłaś się załamać a Ty walczyłaś dalej!! Jesteś dla mnie przykładem że trzeba walczyć o swoje i wiara czyni cuda. Wiedziałam że ta historia będzie miała happy end :)

Magda_UK hop hop co u Ciebie?? jak Twoja Ciąża? Może odezwiesz się bo mnie ciekawość zżera :)
Bafinko do Ciebie jeszcze chciałabym napisać, nie poddawaj się! Niezmiennie trzymam kciuki za Ciebie i Twoją kruszynkę. Przyjdzie taki dzień że i Tobie się uda kochana- wierzę w to tak jak wierzyłam w mały cud Kamkaz:)

A wszystkie pozostałe pozdrawiam i wysyłam całą masę pozytywnej energii :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1451504587.843926.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1451504631.864331.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1451504655.317028.jpg


Kochane wraz z Lenka życzymy najpiękniejszego 2016 roku!! By wszystkie plany i marzenia sie ziściły !! Mam nadzieje ze tak jak ja wszystkie będziecie tulić swoje dzieci! To najpiękniejszy skarb na świecie! Aż chce sie drugiego :-))))))

My juz po chrzcinach. Przesyłam Wam moja cudowna Nuśke!!!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451504587.843926.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451504587.843926.jpg
    108,2 KB · Wyświetleń: 301
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451504631.864331.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451504631.864331.jpg
    173,6 KB · Wyświetleń: 294
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451504655.317028.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451504655.317028.jpg
    163,5 KB · Wyświetleń: 380
Bafinka nie smarujemy maścią, nie mam żadnej w domu nawet.. ale schłodzone gryzaki daję i nie zawsze, ale zazwyczaj jest poprawa. Zresztą mała ma dni lepsze i dni gorsze.. nawet nie byłam pewna czy to ząbki bo nie wybijają się jeszcze tylko widać je od zewnętrznej strony dziąseł. No ale po tym, że gryzaki pomagają to myślę, że to jednak to.

Kamkaz super, że już w domu jesteście! Odezwij się w wolnej chwili i napisz jak sobie radzicie... :)

Rozmaryn zdrówka!

Sysiq ale słodka malutka!! Wam również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) :)
 
Ja poroniłam rok temu w 8 tyg-poronienie samoistne.Lekarz kazał mi tylko zrobić badanie z krwi czy hormon ciąży już zszedł.Z staraniem o maleństwo czekałam do pierwszego okresu.Gdy skończyła mi się pierwsza miesiączka to staraliśmy się z mężem przez 4 mies i zaszłam w ciążę,którą szczęśliwie donisiłam
 
reklama
Dziewczyny, proszę o radę.
Niedawno wyszłam z WC i przy podcieraniu widze niteczki krwi, okres dopiero za 6 dni,a w dni płodne baraszkowaliśmy z mężem. Na test za wcześnie,ale przy pierwszej ciąży (poroniłam w 6 tyg) też miałam takie 2 dniowe "niby" krwawienie kilka dni przed planowaną @. Czyżby to zagnieżdzenie zarodka? nie wiem co robić :D nie wiem co myśleć:d brzuch mnie tez tak boli jakby okres, takie rozpieranie.
 
Do góry