reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ja też czytam na bieżąco ale że nic nowego się u mnie nie dzieje to nie mam co pisać...:( wczoraj pierwszy raz w życiu maiłam prawdziwy śluz płodny galaretka z nitkami krwi ale co z tego jak starać się nie mogę...:( w poniedziałek po sylwestrze robię ponowne badania na bolerioze i się okaże co dalej..
 
Bafinka, mam nadzieję, że niebawem będziesz mogła rozpocząć starania. Skończyłaś brać leki? Byłaś w poradni chorób zakaźnych?
Beti39...jak nie masz o czym pisac? O tym co słychać, jak starania, kiedy testujesz?
 
No ja zaczynam za około dwa tygodnie,ale jakoś bez entuzjazmu,po ostatnim niepowodzeniu. Ale zobaczymy czekam na @ i zaczynam stymulacje :)
 
reklama
Beti39 a masz niewydolność szyjki? To było przyczyną sutary bliźniaków? Myślę, że teraz założą ci szew albo pessar
Strawbelka, ja też myślałam o bliźniakach jak zobaczyłam swoją pierwszą betę hcg 15 dpo ale jest jeden Dzidziol
 
Do góry