reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kamkaz jestem z ciebie taka dumna! DAŁAŚ RADĘ KOCHANA! Marzenie się spełniło
Jak się czujesz? Jak maleństwo?

Wszystkim wam moje drogie życzę zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt.
 
Nadziei – by nie opuszczała,
radości – by rozweselała,
miłości – by obrodziła,
dobroci – by zawsze była – …
Tego życzymy z okazji Świąt Bożego Narodzenia z Lenka :) i dziewczyny warto walczyć po stracie to Nasze pierwsze święta we trójkę :)) warto. Było się starać.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam radość i szczęście, Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem życzą Kamila, Mariusz oraz Piotruś
 
Kamkaz gratuluje Mamusiu! Witamy Piotrusia na świecie. Niech Ci da tyle radosci Twój synus co mnie moj Piotrus!

A nasze najpiekniejsze święta skończyły sie w pt ok. 17. Wigilia była super, tata sie w Mikołaja przebrał, a w I dzien swiat złapał nas wirus, ja chorowalam przez całą noc, rano musiałam sie zbierać do Małego bo mąż zaczął . I tak trwa to do teraz. Oczywiscie ja sie musiałam pozbierać, a chłop tylko jęczy! Jestem wykończona. A jeszcze joby od teściowej dostałam przez telefon, ze nie przyjezdzamy w II dz.swiat. ech.... Zero współczucia.
 
reklama
Strawbelka, no dobrze,że chociaż Ty jesteś :-). tak to Kamkaz zaglądała regularnie ale teraz tuli Piotrusia więc też nie za bardzo ma czas.
 
Do góry