reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja niestety też jestem jedną z tych co musiały tego samego dnia przywitać i pożegnać maleństwo. Moja Kaya odeszła w 29tc. Zabił ja wirus coxackies,który ja miałam ok połowy ciąży. Dziś jestem w 25 tygodniu ciąży. Kaje pochowalismy prawie rok temu. Strach to moja codzienność. Paniczny lęk będzie towarzyszył do końca. Modlę się każdego dnia,by tym razem wszystko się dobrze skończyło. Bardzo współczuję Wam dziewczyny i mocno trzymam za Was kciuki :tak:
 
Magda_z_uk współczuję Ci z całego serca. :(

Beti39 jakaś rozczarowana nie jestem, bardziej mnie to uspokoiło i wiem, że już tylko trzeba czekać na okres. :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kamkaz myślałam o tym kiedyś i miałam zamiar zapytać o to lekarza przy tej wizycie jak dostane okres. Ale tak naprawdę to nie bardzo wiem jak to wygląda.
 
Do góry