reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kamkaz...tylko widzisz, ja zachodzę w ciążę, tylko każda ciąża (po urodzeniu dzieci) kończy się na coraz wcześniejszym etapie, beta jest coraz niższa i coraz wcześniej spada.
Jakie badania powinnam zrobić na tarczycę, bo wcześniej robiłam tsh i ft3 i ft4 i było w normie. Które badanie wskazuje jako pierwsze, że coś jest nie tak?
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Troche mnie tu nie bylo.....:) nie wiem czy pamietacie, ale w kwietniu stracilam ciaze, bylam w dolku i postanowilam odciac sie od forum, ktore najpierw mi nardzo pomoglo a pozniej tylko grzebalam sie w bolu;) Teraz juz jest wszystko super:) Jestem po owulacji i zobaczymy, czy @ przyjdzie czy nie, chociaz w sumie wcale sie nie nastawiam, ze cos z naszych staran bedzie:)
Widze ze u was pogodne mastroje no i super, oby tak bylo dalej:) Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie z powrotem no i wracam do gry haha:)
 
Hej dziewczyny!!! Troche mnie tu nie bylo.....:) nie wiem czy pamietacie, ale w kwietniu stracilam ciaze, bylam w dolku i postanowilam odciac sie od forum, ktore najpierw mi nardzo pomoglo a pozniej tylko grzebalam sie w bolu;) Teraz juz jest wszystko super:) Jestem po owulacji i zobaczymy, czy @ przyjdzie czy nie, chociaz w sumie wcale sie nie nastawiam, ze cos z naszych staran bedzie:)
Widze ze u was pogodne mastroje no i super, oby tak bylo dalej:) Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie z powrotem no i wracam do gry haha:)

witaj z powrotem :-)
 
Hej kamkaz, milo ze mnie pamietasz:) Dziekuje za tamte wpisy, one mi bardzo pomogly sie podniesc ale jednak musialam sie odciac:) Oby to byl pierwszy i ostatni raz i teraz walcze o dzidzie ktora juz bedzie ze mna na ziemi!:)))
 
reklama
Do góry