reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochane błagam o kciuki dzisiaj. O 17.30 mam wizytę i bardzo się denerwuje... Strach tak mnie paraliżuje jak w ciąży z Maćkiem, wcale nie jest łatwiej gdy już ma się ziemskie dziecko... :(

Wg om mam 5t6d więc powinno być już widać zarodek a może i serduszko.
 
Kochane błagam o kciuki dzisiaj. O 17.30 mam wizytę i bardzo się denerwuje... Strach tak mnie paraliżuje jak w ciąży z Maćkiem, wcale nie jest łatwiej gdy już ma się ziemskie dziecko... :(

Wg om mam 5t6d więc powinno być już widać zarodek a może i serduszko.

Będzie dobrze kochana nie stresuj się. Wiem łatwo się mówi, ale powiedz sobie że Twój kropek nie zasługuje na to aby się tak stresować. Trzymam mocno kciuki za Was i koniecznie daj znać po wizycie.
 
Bafinka gratuluje, niczym sie nie stresuj tylko!!!:)))))
Dziewczyny ja jestem nienormalna, niby sie wyluzowalam ale z czystej ludzkiej ciekawosci chce juz testowac mimo ze termin @ mam na 19.09 no wariatka jakas ze mnie:)
 
hej :( u mnie nie jest dobrze... jest pęcherzyk i coś w środku ale serduszka nie ma....:( w poniedziałek kolejna wizyta ide do innego lekarza( specjalisty od niepłodności) ale ten mój mówi że szanse są 20 do 80%... jestem załamana nie mogę przestać płakać..
 
Bafinka który to tydzień? Kochana nie smuc się bo wszystko może Cię miło zaskoczyć życzę Ci tego z całego serduszka

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
wg om to 8 tydz bo 1 dzień cyklu 22,07 ale nie wiem do końca kiedy była owulacja.. testy owulacyjne robiłam do 16dc i cały czas dwie kreski ale tak testowa ciemna ale chuda u gina byłam w 23dc ( 13,08) i było już po owulacji w 31dc robiłam betę i była 86 czyli pierwszy drugi tydzień.. przyrost dobry ale lekarz mówi że to nic nie oznacza.... jestem przerażona.. nie mam siły.. do poniedziałku oszaleję.. a nie chce nawet myśleć co dalej...
 
reklama
Jak dla mnie dużą szansa na zarodek i serduszko skoro jest ciałko żółte... A może ma słaby sprzęt... Tez takie sytuacje były.. Jeden nie wiedział. Drugi tak..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry