reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinka ja mialam robione wszystkie badania bo myslalam ze cos jest nie tak skoro sie nie udawalo . U mnie jak i u mojego bylego meza bylo wszystko ok. Nikt nie potrwafil mi powiedziec czemu nie moge zajsc w ciaze. Nie stracilam mimo wszystko nadzieji . Ciaza przyszla niespodziewanie i niestety tez tak szybko sie zakonczyla . Ale ja nie dam za wygrana !! niestety jest u mnie jeszcze jeden problem choruje od kilku lat na Reumatoide Athritis i biore leki . Ale moj lekarz mowi ze damy rade . Wiec walcze!!! Po poronieniu robiono mi badania krwi , nic nie bylo juz we krwi . Zastanawiam sie tylko jak szybko po owulacji moge zrobic test lub evtl krew skoro owulacja byla miedzy 23-24.08.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
doczytałam wszystko, gratulacje Sysiq :)
witam nowe staraczki, u mnie tak jak pisałam test ujemny, teraz na dniach płodne więc działamy znowu
 
robilam rano test ,niestety wyszedl negatywny :((( moze mi sie po prostu tylko okres przesunal . Poczekam jeszcze tydzien i zobaczymy dalej . Mam bole kregoslupa od kilku dni , zobaczymy za tydzien . :(
 
baska jeśli się bardzo martwisz to beta powinna być we krwi już po zagnieżdżeniu zarodka a to następuje około 6 dni po owulacji.. jednak mi sie wydaje że po prostu masz jeszcze zaburzone hormony po poprzedniej ciąży i trzeba czas żeby wszystko wróciło do normy.. btrzymam kciuki
 
reklama
Byłam dziś na wizycie. Pessar łdnie siedzi na miejscu i trzyma wszystko tak jak powinno. Na usg dzie cka nawet dokładnie nie widziałam bo pani doktor nie mogła przycisnąć głowicą ze względu na skurcze. Leki non stop no i oczywiście zastrzyków ciąg dalszy. Teraz wszedł nowy lek luteina do połykania i po tyg zastrzyków mam wziąść i zbadać progesteron. Jeśli utrzyma się na poziomie to zostaniemy przy tej nowych plus podjęzykowej jak do tej pory. Zobaczymy. No i odpoczywać ile tylko mogę.
Ogólbie kiebsko się czyję bo coś mnie bezych pobolewa. Ale po usg często tak miałam. Wzięłam nospę i leżę.
 
Do góry