reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Maqa, brzuszek jak najbardziej do przejęcia :)


Witaj Martaha ;] Mam nadzieję że wypoczęłaś to i staranka będą owocne ;]


Bafinko, szyjka skrócona no i mały już nisko, rączkami mi w tą szyjkę jeszcze stuka. Ucisk mam tam straszny, ledwo chodzę.
A z synkiem chyba lepiej tak niż jakby nie chciał zostać ;]


Natka, mimo tego że Julka daje Wam popalić to i tak zazdraszczam :D Super jest móc tulić swój skarb. A te skoki rozwojowe to chyba co chwilę u takich małych szkrabów.
 
Bafinko no widzisz, ładnie przyrasta :-) będzie dobrze. ..

Colly jak to szybko zlecialo, zaraz będziesz z dzidzia ..

Bafinko u mnie ok, za kilka dni powinna być@ .ten miesiąc jeszcze daje na luz, wręcz uważamy. .Niech organizm odpocznie,.Czasami nawet zastanawiam się czy chce się starać. Przechodzić przez te stresy. Niczego nie planuje, co ma być to będzie. .Dziś robiłam sok z czarnego bzu na zime jak znalazł. :-)
 
cześć piękne :) przez ten początek roku szkolnego wogóle nie miałam czasu na forum. Mój Wiki jest wielce obrażony na mnie jak odbieram go przed 15 i potrafi zrobić wielką awanturę :) a ja dostałam się do trójki rodzicielskiej więc ten rok będę bardzo zapracowana :) poszukiwania nowej pracy idą całą parą a w starej jedna osoba z naszej ekipy się zwolniła i już nie będę miała nocek :) także same pozytywy :)
dwa dni temu miałam znowu dziwną sytuację z dzieckiem w tle. W przedszkolu spotkałam moją znajomą (nasi synowie są w jednej grupie), jej młodszy syn ma nieco ponad rok i tak się do mnie śmiał że szok. Widział mnie tylko kilka razy w życiu przez parę minut. Po przedszkolu poszliśmy wszyscy na plac zabaw a mały nie mógł się odemni odkleić. Moja znajoma była w takim szoku, ja zresztą też:) kolejne znaki?
 
No i @ przyszła :-), super cieszę się, że bez problemu, cykle o czasie.
Córcia w niedziele ma 5 urodziny, ale imprezkę robimy jutro. Zaczęliśmy dziś z mężem robić piniatę :-D 1 raz !! W niedziele wam napiszę czy się udała.

A co wy dziś takie ciche kobietki?

Rozmaryn cieszę się, że u ciebie wszystko się układa :tak:
 
Nie wierze, że nikt nic nie napisał. .

My już po imprezie. Córcia zachwycona, balonami, dekoracjami, tortem, prezentami , a nasza piniata? Wyszła super, dzieci były zachwycone i wszystkie już zapowiedziały, że u siebie też chcą :-Dkto wie, może zrobi się z tego interes ..Ja dziś musiałam sięgnąć po ketonal, tak głową pekala , a leci ze mnie niesamowicie.

Kamkaz, Bafinko, Colly i reszta co u was? Magda UK a czy ty nas czytasz? Napisz co u ciebie.
 
Chciejka przede wszystkim najlepsze życzenia dla córci. Fajnie że u Ciebie nowy cykl. Dobrze pamiętam, że teraz możecie zacząć starania? Oby były owocne i pomyślne dla Was.

U mnie ogólnie dobrze, choć dzisiaj mnie trochę pachwiny polą. Pytałam o to od razu ciocię położną jak byłam po zastrzyk i twierdzi że to normalne. Zaraz musze wziąść leki więc mam nadzieję że trochę minie. Przyznam się że dziś bardzo mało leżałam bo miałam sporo pracy ale praktycznie praca siedząca więc nie było źle. Teraz i jutro pewnie nadrobię leżakowanie.
 
Wiem wiem jednak moja lekarka twierdziła że mam odpoczywać ile się da, ale niekoniecznie cały czas leżeć bo kręgosłup bardzo szybko wysiądzie. Mnie już boli a co dopiero gdybym nie wstawała wogóle. Tym bardziej że ja jestem po operacji na kręgosłup więc tym bardziej pobolewa. No ale trudno się mówi wszystko przetrzymamy.
 
reklama
Kamkaz a to już co innego .:tak:.Ty kobieto jesteś twarda i widzę, życie też daje ci popalić. Ale jeszcze troszkę musisz dać radę, nagroda jest blisko :-)
 
Do góry