reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hej dziewczyny ja od rana fiksuje.... nie wytrzymałam i dziś zrobiłam test (29 dc) ale owu była około 18-19dc i na teście cień cienia cienia zobaczyłam.. myślałam już że oszalałam i pokazałam mężowi że pod kontem coś tam jest i on też zauważył.. tak się boję ze się rozczaruję... w piątek powtórzę test i jak kreska będzie pójdę na betę.... oczywiście mąż mnie uspokaja że może test się rozlał albo co.. ale ja juz mam nadzieję.... oszaleję do piątku... chciałam zrobić zdjęcie ale na zdjęciu tego nie widać...;. mam pyt jakbym w piątek zrobiła betę to dopiero w poniedziałek będę mogła ją powtórzyć a to będą 72 godz więc czy wynik będzie miarodajny?? ile powinna urosnąć?
 
reklama
Bafinko trzymam kciuki!!! &&&&&
Co do przyrostu to będzie wynik miarodajny jeśli zrobisz w piątek i powtórzysz w poniedziałek-w 48h beta powinna przyrosnąć min. 66%, a w ciągu 72 godzin coś koło 115%.
 
Kamkaz dziękuję, że pytasz. U nas coraz lepiej, ostatnio Julka miała kiepskie noce bo poprzestawiała się trochę i nie chciała spać tylko non stop chciała być noszona-nawet nie wystarczało jej, że braliśmy ją do siebie do łóżka :) ale poznajemy i rozumiemy się coraz lepiej także jest dobrze. Teraz przygotowujemy się do chrzcin :)

Bafinka Ty już lepiej szyjki nie sprawdzaj :) my tu trzymamy kciuki i wierzymy, że kolejny teścik rowniez będzie pozytywny :)
 
Kamkaz 19mm. Obecnie 17tydz 4dni. Jestem po kolejnym plamieniu i całym dniu w szpitalu. Nie widać źrodła plamień i szczerze na dobra sprawę nie wiem nic.
Jutro wracam na zastrzyk chyba ,ze ponownie pojawia sie plamienia to natychmiast do szpitala.
Nie poddam sie ,ale czuje załamke :(
Psychicznie nie mam juz siły :(

Bafinka sio z paluchami czekaj ładnie na tłuściocha. && trzymam kciuki oby jednak @juz nie przyszła.
 
Bafinko wszystkiego najlepszego :)i oczywiście spełnienia marzeń, dużo miłości i szczęścia :) zrób jeszcze dziś test bedziesz mieć pewność a @ jak przyjdzie to przyjdzie nic na to już nie poradzisz nie można się załamywać trzeba nacierać do przodu :) ja w dalszym ciągu trzymam kciukasy &&&&&&&&&
 
reklama
Marcepanek dla swojego maleństwa kobieta jest w stanie góry przenosić wi€c musisz być silna i dzielna. Nie poddawać się za żadne skarby no i oczywiście koniecznie oszczędzaj się. Bądź dobrej myśli
 
Do góry