reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Anncka też mogę się podzielić różowymi fluidkami :-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~a masz :-)
u nas chyba się sprawdziło to, że działać przed owu, póki co z większości usg wychodzi na to, ze udało się jakieś 2 dni przed owu.

Pozdrawiam resztę i płynę dalej.. masakra jak się roztapiam w te upały, nie wiadomo gdzie się chować, a jeszcze zachciało nam się remontu.
 
najgorzej jest jak trzeba coś ugotować.. w kuchni mam wtedy grubo ponad 40'.. Ja lubię ładną pogodę i wysokie temperatury..ale nie kiedy nie można się ruszyć z domu z dziećmi bo za gorąco..
z małym chodzę na króciutkie spacery z samego rana.. a jak Stella była w jego wieku robiłam 3 h spacery po swierzym jesiennym powietrzu..kto by się spodziewał że trafimy na lato stulecia..
 
Mam pytanko do dziewczyn które korzystały bądź nadal korzystają z detektora tętna. Powiedzcie mi czy w podbrzuszu bardziej po prawej stronie jest możliwość usłyszenia własnego tętna? Bo dziś z mężem podłuchaliśmy troszkę i nie wiem czy to tętno jest moje czy dziecka? Bo wczoraj tętno było szybsze i słychać było ruchy a dziś tętno takie wolniejsze i miarowe no i żadnych ruchów nie słyszałam. Poradzicie mi?
 
Kamkaz ja po prawej wyczuwam swoje w kilku miejscach. Mi jest łatwiej bo mam z wyświetlaczem i od razu widzę różnicę. Poza tym nasze jest właśnie takie inne. Serduszko dziecka ewidentnie mocniej słychać ;-)
 
Kamkaz jak za bardzo "zbliżysz się" do pachwiny to złapiesz swoje tętno bo tam przebiegają tętnice. Jaki masz ten detektor? Policz sobie ile jest uderzeń na min, jeśli 80-90 to na pewno Twoje :) ja bez liczenia nawet wiedziałam że to moje, bo za wolne na tętno małej (to zazwyczaj jest w granicach 140 wzwyż także ciężko pomylić:)) kwestia wprawy i bez problemu poznasz co i jak. Czasem nawet udaje się tak wychwycić, że słychać nakładające się tętno swoje i dziecka.

Edit: aha i jeszcze jedno, nie stresuj się jak nie znajdziesz tętna malucha bo nie zawsze udaje się złapać, mi nawet po 30tc mała czasem tak uciekała gdzieś w okolice kręgosłupa, że nic nie udawało mi się usłyszeć :) a później przestała totalnie lubić detektor i jak tylko przykładałam to zasadzała kopa prosto w głowicę i uciekała :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anncka no to kciuki za staranka &&& Co do listy to już jakiś czas nie było żadnej.

Mnie też się marzy córka, ale po tylu latach niepowodzeń to skakałabym z radości i z powodu drugiego syna .
 
Do góry