reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Zaczęłam się martwić bo dziś przez pół dnia szukaliśmy tętna ale niestety. Wczoraj takładnie nam się udało a dziś cisza. Boję się że stało się coś złego
 
reklama
Kamkaz nie martw się. Czytałam, że często zamiast uspokoić mamę, taki sprzęt działa odwrotnie właśnie przez to, że nie może odszukać serduszka. ..teraz będziesz się niepotrzebnie nakręcac. .

Ja wczoraj dostałam inny antybiotyk, dodatkowo na zapalenie pęcherza albo to zapalenie przydatkow, bo boli jak diabli. Jeżeli do jutra nie będzie poprawy, będę zmuszona isc na prywatną wizytę do gina. ..
 
Kamkaz tak jak Ci wcześniej napisałam-nie martw się bo dziecko czasem ucieka spod detektora i jak jest "daleko" to nic nie usłyszysz :) zobaczysz, że nawet jak po 30tc przed wizytą u gin gdy położna będzie tętno detektorem sprawdzać to też nie zawsze znajdzie. Nie stresuj się.

Chciejka
jak nie przejdzie to może faktycznie lepiej idź do gin żeby infekcja jeszcze bardziej się nie rozwinęła.
 
ale tu dużo fluidków:) łapie wszystko i badzo chętnie przeję brzuszek którejś z rozpakowanych mamusi:) marzy mi się dziewczynka ale jak będzie chłopiec to też super.. po prostu żeby był.. ja testuje 20 to będzie 30dc

chciejka biedaku ty to nie masz szczecią.. a jak ten nowy antybiotyk? ręka już lepiej wygląda?? masz racje że idziesz do gina jak zamierzasz sie w przyszłości starać to lepiej teraz wszystko wyleczyć.. tym bardziej że boli..

kamkaz kochana ty osiwiejesz do porodu.. nie możesz się tak denerwować!!!! bo w dupsko dostaniesz i tyle! twój skarb jest przecież jeszcze malutki i pewnie schowała się gdzieś głęboko a ty nie potrzebnie sie martwisz....


sysiq jak tam się czujesz na finiszu? skurcze upały pewnie dokuczają??

staraczki może nową listę zrobimy???

kwiaatuszku a jak ty sie czujesz???


ewiku a co u ciebie?? pozytywne nastawienie jest???

nowe mamusie dajcie internatowym ciociom popodziwiać wasze maluchy:)
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem za listą bo nie ogarniam kto kiedy testuje.

Kamkaz dlatego ja się nie zdecydowałam na detektor tętna. Więcej z tego stresu niż pożytku.
 
Bafinko idę jednak do gina, boli mnie wszystko jak diabli, wątpię, że to zapalenie pęcherza, nie boli jak jestem w wc , częściej też nie chodzę. .Ale wizyta dopiero popołudniu..A ręka trochę lepiej :tak:

Colly jak ty się czujesz?

Kamkaz mam nadzieje ze uspokoiłas się troszkę. .
 
reklama
Niestety nie uspokoiłam się i już żałuję że wogóle kupiłamten detektor. Teraz niepotrzebnie cały czas o tym myśle...
Od którego tyg ciąży miałyście robione ktg?
 
Do góry