reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie dziewczyny. W październiku poronilam swoją pierwszą ciążę i w styczniu zaczynamy się starać... Doktorka zalecila odczekanie 3cykli... Troszkę się boję...Ale staram się byc dobrej myśli.
 
reklama
Ewel87 witaj i światełko dla Twojego Aniołka (*)
zazwyczaj zalecane jest odczekanie minimum 3 cykli żeby wszystko dobrze się zagoiło. Choć zależy jeszcze od indywidualnej sytuacji, który tc, czy był zabieg czy obyło się bez niego.
bądź dobrej myśli :-)
 
ewel87 urlop macierzyński wiem że mi się należy, bo nawet z niego korzystałam. Na urlopie macierzyńskim byłam do 12 grudnia.
Jestem troszke w szoku, że u Ciebie mijają już 3 cykle. Ja też straciłam dziecko w październiku a dopiero w grudniu dostałam pierwszy @ (oczywiście nie licząc tego krwawienia po zabiegu, bo to nie @). Jakoś szybko się to u Ciebie dzieję. Fajnie i życzę powodzenia
 
Ostatnia edycja:
witaj ewel ... przykro mi z powodu Twojej straty

gooosiak gratki :)

Agawa ja też na etapie kompletowania :) i powiem Ci ze pomimo doświadczenia i tak mam problemy z wyborem heheh ja kupię alantan do dupki - nie lubie zapachu linomagu, do brodawek przy zuzi miałam bephanten - kupa kasy a i tak nie pomógł mi wcale więc teraz kupię tak jak dziewczyny radzą ziajkę mamma lano maść, ten nivea balsam - nie używałam - ale chyba tez się skuszę ja przy zuzi johnsona używałam od perwszych dni - nie był zły ale bez zachwytu.

dziewczyny jak urodziłam Zuzię to w szpitalu zakazywali używać cokolwiek do pempuszka - wycierać na sucho i pilnowac aby suchy był - efekt trzy tygodnie kikuta i moje nerwy aż w końcu kupiłam takie waciki ze spirytusem i odpadł po 3 dniach. teraz więc zamierzam się zaopatrzyć w ten octenisept - a może jest jeszcze coś innego? jakiś zamiennik? nie wiecie?


ewiku.... kurcze tak strasznie mi przykro, że nadal Ci się nie udaje... i że czarne mysli krążą po głowie... co z pewnością w Twojej sytuacji jest normalne ale z drugiej strony widzę, ze nadal walczysz i nie odpuszczasz!!! i to mnie bardzo cieszy!! i cieszy mnie także fakt, że czasem odzywasz się tu do nas :) bo brakuje tu Ciebie baardzo!!! Jak dołączyłam do tego forum to Ciebie pamietam jako jedną z pierwszych osób które podzieliły się dobrym słowem i wsparciem... i tak sobie myślę, że to życie bywa tak niesprawiedliwe i okrutne... że to Ty już dawno powinnaś cieszyć się zapachem niemowlaka ... i mam ogromną nadzieję, ze pomimo tych wszystkich przeciwności już niedługo Twoje pragnienie będzie mogło się ziścić... trzymam za Ciebie nieustająco kciuki i pamiętam !
 
Ostatnia edycja:
Ewel87 szybko Ci lecą te cykle, ale bardzo fajnie że tak szybko Ci się wszystko wyregulowało :-) ja na pierwszą @ czekałam ponad 6 tygodni. Trzymam kciuki żeby się szybko udało :-)
 
Ja miałam zabieg 16 października po nim krwawiłam 6 dni i @ dostałam 22 listopada następną 19 grudnia wiec wg moich wyliczeń powinnam dostac ta trzecią 15 stycznia. Jakos to idzie tez sie zaskoczylam...lekarz mowil ze pierwsza do 6 tyg mozna dostac czasami nawet po 8 od zabiegu ale przyszla w miare szybko
 
Agawa 1000zl? To cos Ty za arsenal zamowila? Jak nie masz w koszyku jakiegos laktatora czy mm to kwota kolosalna. Ja na pewno do dzisiaj tyle w aptekach nie zostawilam jesli chodzi o Lili i jej potrzeby. Aa juz doczytalam. To jak z laktatorem igadzetami to ok. Tak gdzies by bylo. Jedli chodzi o pupe to my sudocrem i bepanthen na zmiane uzywamy. Octanisept mi bardzo pomogl na rane krocza. Psikalam mocno i czesto.


Ewik a wiesz, ze my tu wzystkie czarujemy cały czas? Wciąż trzymam kciuki za Ciebie! Musi sie udac kochana! :*


Malgonia wiem o czym piszesz. Ja tez chciałam taka byc, ale porzuciłam taki behawioralny tok myślenia na temat wychowania na rzecz rodzicielstwa bliskosci, ktore przyszło naturalnie... Polecam lekture w tym temacie. Ja kladlam Lili na boki i podkładałam wałki z czasem ona sama zaczęła sie prostować i teraz spi na wznak.


Michalina, Martocha zdrowka dla dzieciaczków.


Carolina ja krwawilam po łyżeczkowaniu jakieś 21 dni wiem, ze ciagnelo mi sie okrutnie. Raz nie bylo juz nic i znow plamienia. Takze mysle, ze to indywidualna kwestia. Daj jakies Lenkowe zdjatko;)

Gosiak gratulacje.

Ewel zapalam (*) dla Twojego aniołka.

Rurka ja polecam octanisept. Pepek odpadl po 2 tygidniach także luuz. No i na krocze dzialal bosko. Szybko mi sie zagoilo.

Tak sie ciesze, ze wasze suwaczki tak pedza. Znowu
nowe cudenka na swiecie sie pojawia. U nas codziennosc. Lili chora byla ;( juz zdrowieje na szczescie po dwóch antybiotykach zostal tylko katar. Mam nadzieje, ze i jego sie pozbedziemy, bo wypadałoby w koncu ja zaszczepic, bo jeszcze pierwszej dawki nie przyjelysmy, bo ciagle cos. 14.01 niby mam szczepic i jyz sie boje... No u od jutra z Chodakowska startuje zgodnie z postanoeieniem noworocznym. Zobaczymy jak dlugo dam rade he he. Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Do góry