reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

z tą Nivea to Malgonia ma rację, my na początku używaliśmy Oilatum do kąpania, a teraz płyn do kąpieli ma jakiś kolorowy, a smarujemy później ciałko właśnie balsamem z Nivea, jest z pompką więc na dłuuuugo wystarcza.
Agawa i do pępuszka kup sobie octanisept, ja przemywałam też tym ranę po cc, świetnie działa.
Zresztą dawaj listę to pomożemy Ci zweryfikować co jest must have a co może poczekać :)
 
reklama
Aniu u mnie dziś też już się ból nie powtórzył więc może to faktycznie dzidzia rośnie i robi sobie miejsce ;-) albo jakiś chwilowy ucisk. A jak tam Twoje samopoczucie?:-)

Gosiaķ super że wszystko w porządku:tak: oby tak dalej :-) a czy Twój suwaczek prawidłowo pokazuje tc? To dopiero 4w5d?
 
Aniu u mnie dziś też już się ból nie powtórzył więc może to faktycznie dzidzia rośnie i robi sobie miejsce ;-) albo jakiś chwilowy ucisk. A jak tam Twoje samopoczucie?:-)

Gosiaķ super że wszystko w porządku:tak: oby tak dalej :-) a czy Twój suwaczek prawidłowo pokazuje tc? To dopiero 4w5d?

No wlasnie cos nie działa dobrze. 6 t i 3 dni u nas :)
 
Agaawa- kochana, wiem że Linomag/ Bepanten/ Alantan używają prawie wszyscy.. tej maści Ziaja nie znam- zrób jak uważasz.. przecież nie otrujesz malucha ;) sama zobaczysz co Ci pasuje..metodą prób i błędów.. bo każde ciałko inne..

Goosiak- piękne wieści! :)

90 natka- co do bóli..to wiadomo każdy jest inny..ale ze Stellą mocno ciągnęły mnie pachwiny i dół brzucha.. więzadła jakieś tak się rozciągały.. teraz czasem coś lekko zakłuje tylko
 
Gosiak może wkleiłaś nieodpowiedni link- obrazek zamiast strony :-) i dlatego nie odlicza tylko "zatrzymało się" na tym dniu w którym dodawałaś sygnaturkę:-)

Martoocha ja miałam też takie ciągnięcie jakby w okolicy jajników i właśnie lekarz mówił że to te wiązadła. Ja wiem że to jest pewnie normalne wszystko ale jakoś tak strasznie analizuję każdy objaw itd. Boję się chyba coś przeoczyć jakby miało być coś nie tak. Mam nadzieję że po prenatalnych się choć trochę uspokoję:-)
 
Jasne- dokładnie wiem jak się czujesz ;) słyszałam że jak zaczyna boleć to dobrze jest położyć się z nogami w górze.. ale nie wiem czy to nie jakiś tam stereotyp ;)
 
Goosiak gratuluje! Cudowne wieści!

Izka nie nie wkleję listy, bo to koszyk z zamówieniem i nie mam jak go skopiować. Purelan dopisalam jako must have, a co do innych maści i Kremów to jeszcze na czwartek sie umowilam z koleżanką pielęgniarką ona ma mi dać jakaś maść szpitalną do pielęgnacji trudnych ran bardzo delikatnych. I nie kupuje octaniseptu, będę miała spirytus i mam masę wacikow nawilzonych alkoholem. Wacikow tez zamówiłam duuuuzo - marzy mi sie przebywanie pupci raczej woda niż husteczkami. Mam nadzieje, ze dam rade z tym wszystkim.

A dzisiaj byłam w dwoch hurtowniach, wybrałam materacyk, wanienkę ze stojakiem kupuje na Allegro, wyrobiłam kartę 5% zniżki! kupiłam kilka drobiazgów i... 200 poszło! Szok.

acha! Dziewczyny, długo jeszcze bedzie was bolec w pachwinach, rozciągać sie bedą te więzadła. Ja sie tez zamartwialam, ale to bardzo dobry objaw! Ciesze sie jak czytam, ze u Was takie objawy!
 
Ostatnia edycja:
Agawa - nivea to spoko firma i ma fajne kosmetyki dla dzieci. Sama tez uzywam np. Kremu SOS
Bepanthen - zgodze sie-super.
Ale zamiast tego Purelanu z medeli na sutki kup sobie ZIAJA mamma mia LANO-MASC, bo jedno i drugie to nic innego jak czysta lanolina, ale medela ma cene kosmiczna, a ziaja ok 10zl za tubke 15g ktora jest bardzo wydajna-sama mam. Teraz kiedy sutki sa juz ok, idealna na spierzchniete usta.

Natka , Ania - pobolewania brzuszka to w tym okresie dobry objaw. Ja tez tak mialam czasami, wtedy wiecej odpoczywalam. Mdlosci tez czasem byly czasem nie. Trzymajcie sie dzielnie.

Gosiak - superowo ze serducho pieknie bije;)

Wiecej nie pamietam.

Neta - kontrolna wizyta ma byc do 6tygodni od zabiegu.
No zobaczymy jutro co GP na to powie...
 
reklama
Do góry