reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Doris tak bardzo mi przykro.

Dziewczyny, wiem, że sama sie tez nakrecalam, ale spróbujcie nie myślec, ze bedzie źle, tylko pozytywnie i wierzyć w kropki. Ja sie za Was modlę i bedzie dobrze. Musi!
 
Ja po moich doświadczeniach nauczyłam się traktować USG wykrywające serduszko jako test ciążowy.. normalnie bym nie panikowała gdyby nie ta wizyta sprzed dwóch dni..bo tu nie chodzi o poronienie tylko generalne zagrożenie dla mojego zdrowia..no ale napisałam wszystko ginkowi i powiedział by wpaść w poniedziałek..
Dzięki dziewczyny za miłe słowa..wszystkie wiemy jak może być..ale pocieszenie zawsze jest miłe i jakoś koi nerwy :*
 
Dziewczyny ja nie wytrzymałam do 6 grudnia i juz dziś zrobiłam test,jest druga kreska,bardzo blada ale jest:szok::szok::szok:
nie spodziewałam się,że tak szybko się uda:szok: dziś 25 dc,test z popołudniowego siusiu,jutro kupię lepszy test i powtórzę z rana.

Masakra.....ale się boję i za razem cieszę:-D:-D

widać drugą krechę co nie???

IMG_6589[1].jpg
 

Załączniki

  • IMG_6589[1].jpg
    IMG_6589[1].jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
Ania, na Twoją wiadomość o takiej! treści czekałam najbardziej! Bardzo, bardzo się cieszę!

Doris... najważniejsze, że udaje Ci się zajść w ciąże bo to w przyszłości szansa na Szczęście. Ściskam Cię.
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za ciepłe słowa...
U mnie to już druga ciąża biochemiczna w tym roku, a w maju strata w 8tc. Podejrzewam, że przyczyną mogą być zrosty po majowym zabiegu, bo do zapłodnienia dochodzi bez problemu (tak jak napisała Ewikewik), coś się tam dzieje, beta przyrasta przez chwilę, mało bo mało i za chwilę spada. Wszystko się dzieje na przełomie 4 tygodnia. Strasznie to dziwne mieć 2 ciąże bioch w przeciągu 3 miesięcy...
Umówiłam się telefonicznie z moim ginem i na przełomie stycznia/lutego idę do szpitala na histeroskopię,mam nadzieję, że to dużo wyjaśni.
A tym czasem czekam na spóźnioną @....a gi kazał dalej próbować...

Ania...GRATULACJE!!!!
 
Do góry