reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Doris- dokładnie- jak ma się nie udać to niech na samym początku się nie udaje i bez zabiegów najlepiej..
U mnie ładny przyrost więc głupia jestem.. nie wiem czy przy ciąży pozamacicznej beta może przyrastać o 140-200%? zwariuję do poniedziałku..
 
reklama
teraz: 3250,a 27 października: 206.
Niech tylko wykluczą mi tą pozamaciczną błagam.. :( ja takich tykających bomb się strasznie boję.. szczególnie że całe dnie sama z córeczką jestem
 
Ostatnia edycja:
miałam dwa dni temu właśnie.. to lekarz powiedział że ledwo cokolwiek widać.. a według 'om' ciąża powinna być zdecydowanie widoczna..
 
Doris kochana, tulę Cię :* przykro mi że spada... :-(

Martoocha ten wynik poprzedni to chyba z 27 listopada a nie października? Jak tak to przyrost jest ładny! A czy przy pozamacicznej nie jest czasem tak, że przyrost jest mały? Mam nadzieję, że wszystko szybko się wyjaśni. Będzie dobrze, trzymam za to kciuki :*

Ja już stwierdziłam, że chyba bety nie będę robić. Będzie co ma być, a prawda jest taka że i tak będę się stresować... temperatura utrzymuje się ładnie, objawy @ ustąpiły.. więc mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze...

Kiraa cały czas trzymam kochana za Ciebie kciuki! :*
 
Ostatnia edycja:
Marta poczekaj jescze trochę lub idź do innego lekarza. Mnóstwo było tu dziewczyn, ktorym lekarz tak powiedział, a okazało sie potem, że jednak jest dobrze. Trzymam za Was kciuki :*
 
reklama
U mnie 3266. Podobnie jak u martoochy...

Doris tule:* :(
 

Załączniki

  • betaaaa-1.jpg
    betaaaa-1.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 74
Do góry