reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Magda i Malgonia ale piekne okazałe brzuszki. Ja tam sie ciesze, ze mały, ale nie ma co zapeszać, bo moze nagle wystrzeli jak zwariowany i wtedy sie zdziwię:) ale jaki by ńie był, ważne żeby dzidzius zdrowy przyszedł na swiat.
 
Agawaa...pewnie, że najważniejsze to zdrowe dziecko :-) a Twój tez śliczny!!!!!!!!!! zresztą... każdy ciążowy brzuchal jest śliczny!!!!!! bo to przeciez cud największy :tak:
 
Dziewczynki kochane, brzuszki cudne! Ja tez mialam spory w kazdej ciazy :-).
My dalej w szpitalu, mam nadzieje ze jutro nas wypuszcza, Pietrucha Kochana dziekuje za pamiec!!!!
Za nowe staraczki trzymam kciuki, ja niebawem tez testuje :-)
Madziorrek, duuuuzo zdrowka dla Frania

Dziewczyny przepraszam ze tak wybiorczo odpisuje ale klimat szpitala mnie dobija.
Buziaki dla Wszystkich!

A gdzie aktualna lista staraczek???
 
Doris i wzajemnie;*

rurka- nie jest tak źle;* w prawdzie robią tu ze mnie ułoma i przewrażliwioną mamę bez wyobrazzni, ale przezyje;/ czekam aż Franiu po tym mleku antyrefluksowym zacznie mniej ulewać i aż się wszystko troszke unormuje i do domu mam nadzieje.

Wszystkie 3 brzuchole piękne;))

Buziaki kochane dziewczyny;))

ewik- zglądasz to czasem skarbie?:) Mam kuzynke która skończyła studia we Włoszech. Tam jest taki kierunek, gdzie zajmują się mamai w ciąży, przed ciązą i nowrodkami do 6 tyg życia. Carla mówiła mi o zbawiennym wpływie wit D. Sama ma 38 lat i właśnie zaszła w ciążę swoją pierwszą. Ja z Franiem też zaszłam jak uzupełniłam niedobory.... Kiedyś Ci chyba o tym pisałam. Jeśli masz siłę i ochotę połykaj. Niestety nie potrafię przytoczyć żadnych naukowych argumentów, ale witamina D chyba nikomu nie zaszkodzi;* Zwłaszcza o tej porze roku. Buzi
 
Agawaa wolalabym miec maly i zgrabny brzuszek :) ja bylam wielorybem - 160cm i taki brzuch. Dotarlo do mnie dopiero jak urodzilam Zosie i zobaczylam swoje zdjecie. Czad!
 
Hej, zaglądam. Twój Franio mnie tu zwabił - kibicowałam do rozwiązania i kibicuję teraz!
Ja piąty rok biorę 2 suplementy dla ciężarnych na polecenie gina: olej rybi i taki skład: kwas eikozapantaenowy kwas dokozaheksaenowy witamina B6 (pirydoksyna) witamina B12 (cyjanokobalamina) kwas foliowy żelazo cynk jod. I na tym składzie zaszłam 2 lata temu w ciąże i córka pięknie rosła aż do odejścia wód w piątym miesiącu...
Witaminy D w tych preparatach nie ma, fakt. Poczytałam trochę i nie zawadzi jak będe brać przez 2 pierwsze tygodnie cyklu, prawda? Dzięki, pozdrawiam. Szybkiego powrotu do domku Madziorrku :)_
 
Hej Kochane :) moja @ daje mi popalic. Ciężka noc za mną i ciężki dzień przedemną. Marzę, by @ już sobie poszła i mogłabym przejąć brzuszek od którejś z Was :)
 
reklama
Ewiku witaminę D możesz brać cały czas - jest w większości witamin ciazowych, jest bardzo zalecana, nawet większe dawki niż kiedyś. Ja nadal trzymam kciuki! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

madziorrek - szybkiego powrotu do domku, bo ja sie nie moge doczekać, kiedy Was odwiedzę.

A ja siedzę na glukozie. Juz ja wypiłam, teraz tylko żeby jeszcze te dwie godzińy szybko minęły, bo czuje przemozną chęć zwymiotowania niestety i jakos słabo mi jest. Wypicie nie było najgorsze, gorsze jest to czekanie.
 
Do góry