reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

melduję kochana, że u mnie nic z tego.... ;) nic się niezapowiada...


Witajcie nowe Aniołkowe mamy (*)

ehh buziaki dla wszystkich i moc --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
łapać staraczki;)
 
reklama
Anka witaj
[*] dla Aniolka!

Pietrucha sliczny pomniczek i jak ladnie ustrojony :tak:

Eh cos te nasze dwupaki nie chca sie rozpakowac...czekamy czekamy i nic, ja przebieram juz nogami tak bym chciala przeczytac ze juz po i ze wszystko ok!
 
hej hej :*

rurka- nie wiem jak nazywa się ten kamień - nie pamiętam. Ale jest dostępny tylko w Pszczynie - Pan nazywa się Szczotok. :* Mi nie podobają się plamiaste, pasiaste, kropkowane i inne.. chciałam gładki, jednolity i jasny. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Nasze kochane ciężarówki na wylocie, WSTYD:p tak bardzo nie chcecie oddać brzucha, że postanowiłyście przenosić? No dobrze, wybaczone! Ale macie ostatnie chwilę na zrobienie zdjęcia, pogłaskania brzuszka, wysłania fluidków - później już tuleeeenie całowanie :*
 
Dzieki dziewczyny :) Zaczne od przedstawienia sie.
Jestem Renata, mam dwoch calkiem fajnych synów i dwa aniołki. Ten rok jest dla nas jakis taki pechowy.Jestesmy z chlopem mym po pierwszych specjalnych staraniach ( poprzednie ciąze byly jakby nie planowane ;) ). w tym tygodniu zaczynamy kolejne proby poczecia siostry dla mojej kawalerii.
 
Renatko-no to zaciskamy kciuki! :) a znasz zasady jak i co żeby była dziewczynka?:-p.. my teraz w chłopczyka będziemy celować..podobno powinno się w takim wypadku 1x raz w dzień płodny:-p.. no ale co jak nie trafię w dzień płodny?:-D
Z resztą mój ginek się śmiał ze sam ma 3 dziewczyny..i jakby była jakaś metoda 'planowania płci' to pewnie by u niego zadziałała:-p;-)
 
reklama
Martoocha moja przyjaciółka dwa razy w chłopaka celowała i ma 2 córki. I zgodnie z tą zasadą Wiki powinnam być chłopcem :D
Zobaczymy jak będzie tym razem, bo właśnie było 1 raz w ovu chyba :D
A Ty dostałaś już w ogóle @???

Madziorreczku mój kochany!!! Jak z Tobą?
 
Do góry