reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Jakaś taka rycząca dziś jestem. Mój mąż zapalił światełko dla Franka i dla wszystkich naszych forumowych aniołków na grobie swojego taty, a ja stałam na ścieżce z Lili i czekałyśmy na niego. Teraz moi śpią, a mi łzy strumieniami lecą... Ach byle przezyc ten dzien.
 
reklama
Michalina gratuluję, cudna beta :tak:

Wgorącejwodziekąpana, witaj
[*] dla Aniołka. Ja miałam ciążę obumarła w listopadzie 2012 i niestety nie jestem jeszcze w ciąży. Ale większości dziewczyn szybko się udaje, czego i Tobie życzę :-)

Karo piękny ten szydełkowy komin :happy2:

Pietrucha prześliczny pomniczek ma Stasio. Dobrze, że z szyjką ok, no już musi być teraz aż do rozwiązania wszystko w porządku :tak:

Ewik często myślę o Tobie.

Dla wszystkich naszych ANIOŁKÓW
[*]
[*]
[*]

Staraczki drogie, gdzie nasza lista? która teraz testuje?
 
Dla naszych Kochanych Aniołków


IMG_6342[1].jpg
 

Załączniki

  • IMG_6342[1].jpg
    IMG_6342[1].jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 44
Smutny czas kochane w każdym razie dla wszystkich ANIOŁKÓW ogromne buziaki i (*) (*) (*) !!

Gratuluję również rozpakowanym mamusią które stały się ziemskimi :-)
Ja na dniach dni płodne! Zaczynamy staranka! :-)
Trzymać &&&&& bo już dość długo czekam.

Witam nowe dziewczyny i zapalam (*) dla Waszych dzieciątek!

Buziaki
 
Witajcie.Przypadkiem odnalazlam to forum...Mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie;) Jestem mama 1,5 rocznego Szymka i ANIOLKA (*13.05.14).Od kilku cykli staramy sie z mezem o kolejna dzidzie,obecnie czekam na @,ktora maprzyjscjutroalbo w poniedzialek.oby nie... Siedze dzis pod kocem i placze...Zapalilam swieczke dla mojego malenstwa.

Miliony swieczuszek dla naszych aniolkow (*)(*)(*)
 
Kochane ja również zapalam światełko dla naszych Aniołkow [*]. To prawdziwe zapaliłam dla nich na cmentarzu.
Przepraszam że nie odniose się do waszych postow ale jestem bardzo zmęczona już tym dniem :-(
 
Dziewczyny, widzę że cisza jak makiem zasiał. Ja rozumiem że weekend i wogóle ale czy chociaż dwie najbliżej oczekujące mogłyby się zameldować, pliiiisssssssss.
Adaś płacze jak głodny, a najbardziej jak trzeba przewinąć a tu umierająco głodny a tak poza tym to je i śpi. Cyca kocha miłością wielką a My Kochamy Miłością wielką ten otwarty dzióbek szukający jedzonka.
Każdej z Was życzę tak ekspresowych porodów, takich wspaniałych Synków lub Córeczek i Mężów/Partnerów którzy bedą Wam dawali dużo miłości i wsparcia :*
 
reklama
Melduje sie wywolana... oczywiscie w dwupaku:tak: czytam Was, ale jakos nie mam weny na pisanie...

Galwaygirl - Fajnie sie czyta, ze jestescie tacy szczesliwi... A jak starszak zareagowal???
Mikolaja przenosilam 2 tygodnie i dzien przed wywolaniem urodzilam... chociaz teraz tez pewnie przenosze, to mimo wszystko jest mala nadzieja, ze moze zacznie sie ciut wczesniej... Ja sie tylko obawiam tej diety... i napadow wilczego glodu...
Juz powiedzialam mojej kruszynce, ze skoro listopad, to moze wychodzic... Mala dalej ruchliwa jak wczesniej... Oprocz bolu podbrzusza, kiedy sie glowką pcha, nic wiecej sie nie dzieje...
We czwartek znowu wizyta kontrolna w szpitalu...

Witam nowe dziewczeta i zapalam swiatelka dla Waszych aniolkow (*)(*)(*)

Karaiwina - nie tylko Ciebie takie dziwne uczucie wczoraj ogarnelo... mnie tez...

Pietrucha - piekny pomniczek, az lezka leci jak sie patrzy na takie malutkie nagrobki...
 
Do góry