reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzięki dziewczyny.
Oby dalej wszystko było u mnie dobrze.
We wtorek wizyta.
Później prenatalne.
Jej, oby wszystko się udało

Karaiwina - a gdzie zdjęcie małej księżniczki?:) ps cholera, jestem ciagle głodna ;p a mówiłaś, że to brzuch z kilkoma kg więcej i nie wierzyłam;)))
Moniska - jak się czujesz? tulę mocno ;*

GDZIE ZDJĘCIA CIĘŻARÓWEK?!!!

 
Pietrucha obiecuję że fota będzie po weekendzie. Byłam dziś u fryzjera, spakowana jestem i wyprasowane prawie wszystko, starszak wyprowadził się z pokoju. Więc cóż... mogę rodzić :)
 
Pietrucha - bardzo sie ciesze, ze dzidziolek slicznie rosnie... oby tak dalej...

Karaiwina - oj czas leci bardzo szybko... nawet nie wiem kiedy... Lili przyzwyczai sie do wozka, ale tak szczerze mowiac nie dziwie sie, ze woli sie przytulac do mamy niz lezec we wozku...:-D

Malgonia - na kaszel najlepszy syrop z cebuli... ja dodaje malo miodu, a zastepuje go cukrem, ale w Twoim przypadku to tez niedobrze... moze mleko z czosnkiem i odrobiną masla? Ja na kaszel uzywam takze tabletek ISLA MINT, mozna w ciazy, do tego nie sa twarde i na noc sa dobre... Zdrowia zycze

Jesli chodzi o wyprawke to:

1. Materacyk mam gryka-pianka-kokos i jest spoko.... Ubolewam tylko nad tym, ze gryka jest wszyta w takich kieszonkach i to zarazem jest pokrowiec na caly materac... to tylko jeden taki mankament (chodzi mi o pranie - pralam tylko polowe tego pokrowca recznie)
2. Ja mam grudniowe dziecko i dostalismy jeden taki grubszy spiworek 0-6 miesiecy - bardzo bylam z niego zadowolona, bo jak maly sie budzil, to wiedzialam, z nie budzi sie z powodu zimna... Mialam pozyczone jeszcze dwa ciensze, ale one byly uzywane tylko jak ten grubszy byl dawany do prania... Osobiscie polecam... Teraz dokupilam jeden grubszy, zeby miec na zmiane. On i tak jest uzyteczny do momentu kiedy dziecko nie bedzie stawac samo na nozki.
3. Lóżeczko - mi kolezanka pozyczyla 120x60, ale jakbym miala kupowac, to kupilabym raczej to wieksze, ktore moze pozniej słuzyc jako lozko...
4. Butelki - ja mialam Aventa, ale nie uzywalam czesto, bo karmilam piersią. Jesli odciagalam pokarm, to tylko po to, aby ulzyc nabrzmialym piersiom, gdy maly nie byl glodny... a ten pokarm wylewalam... Acha. Mimo karmienia tylko piersia i diety, maly i tak mial kolki...
5. Nie mam i nie mialam podgrzewacza, bo maly pil prosto z piersi, a gdy po 7,5 miesiaca zaczelam dawac mleko w proszku, to i tak ono moze stac tylko 2h po przygotowaniu i trzeba wylac.
6. Nie mialam starylizatora. Pierwszy raz wygotowalam wszystko, a potem tylko przelewalam wrzatkiem, a po skonczeniu 6 miesiecy robilam to tylko co jakis czas... Ale jesli planujesz karmic butelka to jest to fajna sprawa - to wiem od dziewczyn dzieci butelkowych...
7. Laktator mialam taki zwykly - reczny, ale uzylam go doslownie kilka razy zeby zlagodzic bol nabrzmialych piersi na poczatku. Znajome sobie chwala elektryczny - mini z Medeli.

Moniska - ja rowniez trzymam kciuki... trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze...

Galwaygirl - napisalam do Ciebie o tych szczepieniach choc raczej u Ciebie to juz nieaktualne, bo mam nadzieje, ze niedlugo urodzisz skoro wszystko gotowe

Elka - pozdrawiam i sle fluidki na nastepny cykl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Innym staraczkom rowniez sle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

U mnie rodzinka pojechala... ale te 10 dni zlecialo... chlopaki dali dzisiaj mamie troche pospac, wiec odpoczelam... troche ogarnelismy w domu i tak zlecialo... Pozatym nic szczegolnego...
Musimy jeszcze przygotowac lozeczko dla malenstwa, bo ciagle na strychu. Potem juz moge rodzic...

Pozdrawiam i buziakuje
 
Cześć Dziewczyny. Maź sie poprawił i cyknal mi dzisiaj ze dwa zdjecia brzuszka. Wiec wklejam przesyłając ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a ja juz trzeci dzien co zjem to mam rozwolnienie! nie wiem czy sie czymś nie strulam. I przez to ochoty nie mam na żadne jedzenie, chociaż głodek czuje. Zamiast czuć Majeczkę, to czuje wędrujące jedzenie. Zawsze coś!

No no nic to ja w 19tyg i 6 dzien.
 
reklama
Do góry