reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć kochane!!

Cieszę sie bardzo ze zdrowo rosniecie!! Pietrucha Tobie kibicuje tak bardzo bardzo mocno!! Z podwójna siła!

Witam Nowe dziewczyny!
I widzę, ze nie które z Nas zaczynaja starania ponownie! :-)

W takim razie &&&&& za wszystkie teściory które musza być pozytywne.

Ja znów nie mam @. Miała być 15tego. Znowu zaczynam zbliżenie z luteina. Juz nie mam pojęcia co może być powodem tego ze nie dostaje miesiączek. Badania w normie.

Buzki
 
reklama
Kiraa bardzo mi przykro
[*]. Ty masz już jedno dziecko, pamiętam z poprzedniej sygnaturki. Co lekarze mówią o tylu Twoich stratach i to w tak wczesnej fazie? Przytulam wirtualnie
Malgoniu dziś jedząc owoce morwy suszonej zaczęłam czytać o jej dobroczynnych właściwościach i natknęłam się na herbatkę z liści morwy. Okazuje się że ma równie dużo zalet jak owoce. No i jest wskazana dla diabetyków. Ciekawe czy przy Twojej cukrzycy ciążowej mogłabyś stosować. Jest tania a ma na prawdę dużo ++++ Poczytaj i może przy następnej wizycie spytaj lekarza co o niej sądzi. Ja sobie zamówię bo mam problem z cholesterolem.
Madziorrek i co, M dostal herbatkę? Ponoć w PL ciężko dostać. Ja tu kupuję w evergreen - sklepie zielarsko- ekologicznym ale w PL najczęściej dziewczyny na allegro kupują. Jakos tym razem bez cukru mi nie wchodzi a jak posłodzę łyżeczką cukru to bez problemu wypijam 2-3 kubki dziennie.
Agawaa jak urlop się udał? Tak jak wcześniej pisałam, ja mimo że druga ciąża to po 20tc zaczęłam czuć ruchy. Lekarz to samo mi powiedział, by wcześniej nie liczyć na wiele. To jest maleństwo i masz prawo jeszcze nie odczuwać ruchów. No a za 2 tygodnie potwierdzisz nam czy to chłopczyk czy chłopczyca po Mamie.
Pietrucha wspaniałe wieści. Oby tak dalej i do przodu:*
 
Kiraaa...Kochana, wiem co czujesz. Ale damy radę! Pamiętaj o tym!!! Działamy dalej :-)

Sysiq
...a teścior robiłaś? Który to dzień cyklu?

Agawa...grzebień, hi hi. Kiedy pokażesz brzusio?

Rurka...ale ten Twój suwaczek mknie do przodu! Super

Anncka, Ty też pokaż brzuszek

Pietrusia...gratukuję wizyty, dzidziuś rośnie pięknie i to najważniejsze. Kiedy kolejna wizyta?

MartOocha i reszta WITAJCIE!!!
 
Hej dziewczynki,

kiraa tak strasznie mi przykro kochana... tulę :* i nie poddawaj się ! A taka rozmowa z psychologiem naprawdę może wiele pomóc, więc jeżeli czujesz że tego potrzebujesz to nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z jego pomocy :tak:

pietrucha super, że wszystko jest ok :tak: oby tak dalej :-)

anncka super brzusio :tak: ślicznie wyglądasz :-)

dziewczynki, po Waszych suwaczkach to ale widać jak ten czas szybko leci... niedługo po kolei będziecie się rozpakowywały... :)

u mnie ostatnio kiepsko, im bliżej dnia, na który miałam wyznaczony TP tym bardziej mi źle... wiecie, naprawdę myślałam, że te najgorsze dni już minęły ale teraz wydaje mi się, że to była tylko chwilowa poprawa samopoczucia, po której to wszystko wróciło ze zdwojoną siłą...
 
Natka...musisz skupić się na kolejnych staraniach. Na tym że kolejnym razem będzie dobrze. Przede mną też będą te ciężkie dni, pierwszy termin 29.12, kolejny 15.05. Mam nadzieję, że do grudnia wreszcie będę cieszyła się ciążą.
Anncka...czuję się dobrze, @ właśnie się skończyła więc już myślę o kolejnej próbie. Nie nastawiałam się na tą ciążę, jakoś mi od początku wszystko nie pasowało a jak już poszłam na pierwsze usg i nie było NIC to wiedziałam, że to koniec. Może to lepiej dla mnie, bo w maju jak widziałam mojego Fasolka, bijące serduszko to naprawdę było mi bardzo ciężko ale nauczyłam się żyć z tym bólem.
 
Doris tylko u mnie to nie będzie wszystko takie łatwe bo mam PCO także moje cykle są dość problematyczne... w tym cyklu zaczynam monitoring owulacji i zobaczymy... mam nadzieję że jednak jakoś się uda... ja miałam TP na przeddzień rocznicy ślubu więc nie wiem sama jak to wszystko będzie...
ale Ty do grudnia na pewno będziesz się już cieszyła zdrową ciążą :tak: trzymam kciuki &&&&&
 
reklama
Agaawa dobre z tym grzebieniem :-D chyba bym na to nie wpadła :-D

Doris...hmmm no w sumie jakos szybko zaczął teraz czas leciec i mi :-) czekam niecierpliwie do poniedziałkowej wizyty
 
Do góry