reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczynki ja dzisiaj jakaś płaczliwa jestem... Jak tylko przeczytałam o reakcji córek Beaty to znowu w ryk :-( pewnie to hormony tak mnie nakręcaja.. Ciągle myślę o mojej stracie, o strachu jaki towarzyszy mi teraz, o obawach przed porodem, o tym że czuje się coraz mniej atrakcyjna.. Eh :-:)-(
 
reklama
Uaktualniam listę, beata1313 wpisałam Cię do poczekalni z orientacyjnym terminem listopadowym

Mika - 13 VI 2014 - Leon - juz na świecie
Kasiuchna - 12 VII 2014 - Oliwka - juz na swiecie

Karaiwina - 08 VIII 2014 -Lilka już na świecie
GalwayGirl - 21 X 2014
Madziorrek - 26 X 2014 Franiu
Ameritum - 29 X - 1 XI 2014
Carollina - 07 XI 2014
Anncka - 29 XI 2014 Maciuś
Annte - 07 XII 2014 - bliźnięta
Malgonia - 19 XII 2014
Angelstw - 17.02.2015
Agaawa - 03.03.2015
Rurka - 19.03.2015




....i lista staraczkowa

Staraczki:
Doris - termin niechcianej @ 7września 2014
Neta - termin niechcianej @ 11 września 2014

Joaro - termin niechcianej @
maqa - termin niechcianej @
Sysiq - termin niechcianej @
ewikewik - termin niechcianej @


POCZEKALNIA:
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec

Naala - lipiec
ania-pażdziernik/listopad
Moniska82 -lipiec/sierpień
beata1313 - listopad 2014
 
Anncka kochana ja też beczę non stop... bez powodu i z różnych dziwnych powodów...:tak: i tez mam obawy i lęki i o porodzie o dziwo myslę....:confused: już!! to wszystko hormony :tak:

Doris &&&&&&&&& za Ciebie!!!

Beata.... @ przyjdzie szybciej niż myślisz i już niedługo staranka zaczniesz :tak:

Agawa kiedy masz wizytę teraz???
 
Anncka hormony buzuja pelna para ;)

Doris dzieki za przepisanie ;) 8.09 bede wiedziala kiedy bedziemy mogli rozpoczac "walke" ;)

Rurka po ost poronieniu @ przyszla po 27 dniach to i moze teraz po 20 wrzesnia bedzie :/. Daj znac jak tam po wizycie ;)
 
ameritum ile Ty biedna musisz się nacierpieć,ale już nie długo zobaczysz swoje Maleństwo z wyciągniętymi do Ciebie rączkami,wtedy wszystko będzie piekniejsze.......a z CC myslę,że nie będzie problemu,masz poważną podstawę do tego by Cię skierowano na CC..............swoja drogą tak długo Cię nie było,że jak zobaczyłam dziś Twój suwaczek to....kopara opadła:) jak ten czas zasuwa:szok:

doris trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam z niecierpliwością na 7 września:-)

agawa fajnie,że ćwiczysz to bardzo dobrze dla Ciebie,Dzidziusia,samopoczucia.....aż sama bym poszła na jakiś sport....dawno nie ćwiczyłam,a w grupie najlepiej

A ja w tym tygodniu zajmuję się dwulatkiem u siebie w domu od 8 do 18,grzeczny jest i przyzwyczajony do tego,że ktos obcy sie nim zajmuje ale i tak mam roboty po pachy:-),wszędzie zabawki,okruchy,tu sie cos wyleje tam wysypie....a w TV cały dzień bajki:-)to dopiero kilka dni a ja juz nie chcę,nie sprawia mi wogóle przyjemności opieka nad nim,a myślałam,że fajnie spędzimy czas i będę się czuła szczęśliwa, zupełnie inaczej w tym moim domu............Dziecko w domu to zmiana w życiu o 360 stopni/24 godz. na dobę...:rofl2::rofl2::rofl2: ....masakra......................chyba nie nadaję się na matkę

Kurcze,wiem,że to wszystko brzmi egoistycznie.....sama sie przeraziłam swoim odczuciem....
 
Ostatnia edycja:
haha aniu rozbawiłaś mnie trochę ;-) nadajesz się nadajesz!!! własne dziecko to zupełnie co innego!! wypracowujecie sobie wspólny rytm i wspólne funkcjonowanie w jednym domu to wasza wspólna codzienność... uwierz mi!

Ja już po wizycie... dziecko żyje i rośnie, serce bije ... termin znowu mi się przesunął... na 14 marca
Za 1,5 tygodnia wizyta...USG prenatalne.... jeśli będzie ok...to dobrze...jeśli nie to wysyła mnie do Wawy na amniopunkcję i dokładniejszą diagnozę. Aa i do kardiologa mam iść się przebadać bo z tym moim oddechem i dusznościami to niepewna sprawa. Narazie tyle. Oto mój dzidziol:
27.04.2014 003.jpg
 

Załączniki

  • 27.04.2014 003.jpg
    27.04.2014 003.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 38
Aniu wlasne dzieciatko to inna bajka ;) bedziesz super mama i bedziesz w stanie robic kilka rzeczy na raz i nawet nie odczujesz ze az tyle jestes w stanie zrobic ;)

Rurko dzidziolek cudowny :) , a badania na pewno wyjda bardzo dobrze nie martw sie na zapas !!! :) , a Twoje serce tetaz pracuje na wiekszych obrotach takze jesli cos Cie niepokoi to szybciutko do lekarza i niech cos zaradzi, bo spokojniejsza mama to i spokojniejszy bobasek ;)

A ja mam pytanko czy sa tu na forum dziewczyny z DE ?? Bo zastanawiam sie jak tu wygladaja ciaze po poronieniach :/ . Nie wiem czy dobrze zrozumialam pania doktor w szpitalu ze dopiero po 3 poronieniu z rzedu bede miec jakies szczegulowe badania, czyli tetaz (po 2 #) rzadnych badan mi nie zrobia :( . I czy ciaze po # sa tutaj tez traktowane jako wysokiego ryzyka i od poczatku sa podawane jakies wspomagacze ???
 
Rurka - wyczuwam jakiś pesymizm! Dzidziol jest piękny, coraz większy i będzie zdrowy!!!! Mamunia musi w to wierzyć jak nikt inny :-)
 
reklama
beata- ja miałam komplet badań ( część na kasę część sama) juz po 2 poronieniach (już!?!), wprawdzie nic nie wykazały, ale komfort psychiczny był przed starankami...

ania- kochana, bedziesz świetną mamą, tez myślę że własne baby to zupełnie inna bajka....

rurka- gratulacje, dzidziol jak ta lala;) buziaki
 
Do góry