reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej

Karaiwina
...ja chcę brzuszek Twój!!!!! Jest piekny i już jesteś tak blisko!!!

A u mnie w sumie nic nowego, praca dom, dom praca. Czekam jak na zbawienie na poniedziałkową wizytę u gina, wreszcie dowiem się czy moja torbiel zniknęła. @ mi się kończy, dziś 6dc, jeszcze parę dni i zaczynamy :-)

Madziorrek..a jak Ty się czujesz??? U Ciebie też już prawie koniec 30 tc, czas leci szybko. Dziewczyny pewnie na wakacjach i dlatego tutaj się pusto zrobiło.

MartoOcha, Neta, Anncka, Eska, Michalina, Celta, Sysiq i reszta...witajcie

Carollina..od Ciebie również łapię fluidki, mam nadzieję, że szybko się uda i będzie dobrze u mnie tym razem

Pietrucha...Owocnych staranek w Egipcie, dobrze że jesteś pozytywnie nastawiona i wierzysz że tym razem się uda. Może będziemy majówkami???

Ewik,..jak u Was ze starankami??? Mam nadzieję, że walczysz!!!!

Neta81...mnie tez sporo kosztuj eten stres starnkowy, i te miesiące tak się strasznie ciągną od @

Agawaa...gdzie jesteś??? Pokaż brzuszek jak pięknie rośnie

Malgonia...Ty też się pochwal brzuszkiem

Moniska82...w następnym cyklu na pewno się uda!!!

Karolina1213...witaj

Angelstw, Rurka, Galwaygirl, Gochson
i reszta WITAJCIE
 
Ostatnia edycja:
Karawina piękny brzuszek! Z miła chęcią bym go wzięła ale nie na mnie kolej niestety :-)

Zaciazone jak tak brzuszki rosną? ;-)
Może któraś z Was mi odda ten skarb!

Celta jak tam??

Michalina, mika hop hop!

A Ty eska to się pochwał przystojniakiem ze chrztu!!

Ja dzis 82 dc, trzeci dzien po odstawieniu luteiny czekam :-)


Miłego dnia!
 
Droga Doris... staranek nie było i nie będzie. Mój mąż nie chce dziecka ze mna i nie chce mnie. Szkoda, że nie powiedział tego parę lat temu. Dziś z innym facetem miałabym rodzinę... Drogie Forumowiczki. Nie będe się więcej udzielać na tej stronie. Za wszystkie trzymam kciuki.
 
Ewik nie moge uwierzyc... tak mi przykro.. Rozumiem ze nie bedziesz sie tu udzielac ale nie znikaj calkiem prosze, bede myslala o Tobie odezwij sie czasem chociazby na prv. Sciskam Cie mocno :*
 
Ewikewik...tak mi przykro, nie wiedziałam...przepraszam. A z nami pisz, czemu masz odchodzić z forum. My zawsze wesprzemy i porozmawiamy. Pamiętaj o tym.
Sysiq...82dc??? Czemu taki długi cykl?
Neta...witaj

A GDZIE RESZTA???
 
Cześć Kochane!
Agaawa jak samopoczucie? :)
Pietrucha odpoczywajcie i bawcie się baaardzo dobrze ;)
ciężaróweczki wszystkie - mam nadzieję, że dni mijają bez przykrych dolegliwości
staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&

ewik ściskam Cię mocno... nie odchodź stąd... może jeszcze wszystko się zmieni
 
Ewiku, tak mi przykro, ze to piszesz. Pamiętaj, że jakbyś chciała pogadać, to ja sie deklaruję zawsze i wszędzie. Pisz na priva, przyjeżdżaj, dzwoń. Ja umiem słuchać jakby co.....

sysiq az 82 dc? A jak tam przygotowania do wesela?

POietrucha &&&&&&& za przewiezienie z wakacji pięknego zdrowego Dziecia:))

Marcelka co tam u Was? Juz po wakacjach?

ja jestem w górach, dzisiaj zwiedzalysmy z mamą palace i ogrody Dolnego Śląska. Było super. Jestem objedzona smakołykami jak bąk. Jutro baseny termalne, powrót w niedziele.
 
Ewikewik,kochana nasza! A to drań, nawet jak w złości lub kłótni tak powiedział:wściekła/y:, az mi tchu zabrakło. Forum bez Ciebie będzie jakieś puste, bardzo Cię polubiłam i na pewno nie jedna mnie powieli. Bądź silna i nie daj się losowi. Ja wierzę że jeszcze uśmiechnie się do Ciebie :) przytulam i przesyłam buziaki
 
reklama
Ewiku w złości różne rzeczy się palnie, których potem szczerze żałuje, może tak jest tym razem z Twoim chlopem. Może go dobija Twój smutek, nie umie Ciebie uszczęśliwić, może czuje że masz do niego pretensje, że nie może spełnić się Twoje marzenie. Ochłoń Ty, niech ochlonie chłop Twój i szczerze pogadajcie. Na pewno po jedej roznowie w złości i żalu nie można psuć związku. Ciężko będzie zapomnieć tych słów, ale spróbuj porozmawiać, zrozumieć. Tobie jest ciężko, ale pomyśl ze facetowi _też, gdy widzi Ciebie smutną i nieszczęśliwą. Dajcie sobie szansę, nie zamykaj się tak od razu. Wiem, że tyle zawaliło Ci się na głowę, jeszcze to. Nie uciekaj w kąt, to nie przyniesie nic dobrego. Będziesz się złościć, że daję rady, że piszę takie banały, ale wiem po sobie- zamykanie się i rezygnowanie z wszystkiego nie przyniesie nic dobrego. Trzeba walczyć w życiu o szczęście, pomoc mu, bo samo rzadko nas znajduje. Bądź dzielna, silna i walcz Dziewczyno, bo jedno mamy życie.
 
Do góry