reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej!

Madzior!!! Przez Cb nie spalam do 2 bo czekalam na wiesci..., ale dobrze,ze wszystko ok. Bejbol wspanialy

Trzymajcie kciuki ja na 12 na badania na NFZ.

Buziam
 
Madziorek - chyba wszystkich zestresowalas... ale ciesze się ze z dzidzia wszystko ok:) a na zdjeciu wyszlo jak prawdziwa fasolka:) superasnie:)

Elka - nie trac wiary:) ja tam wierze w takie bezobjawowe cykle:) no to kiedy testujesz? Bo nie moge sie doczekac:)

Agawa - a Ty kochana odliczaj dni do maja:) ale mimo wszystko naturalnych staranek nie porzucaj:)

Anncka - ja cos kolo 8 tygodnia lecialam w mojej pierwszej ciazy i wszystko bylo ok. Popatrz na to tak ze niektore kobiety nawet nie wiedza ze sa w ciazy i leca. Przyklad - Galwaygirl.
Ja mysle ze jak kobieta ma nudnosci i sie zle czuje to jest wiekszy problem. Ale jak dziewczyny pisza - decyzja nalezy do Ciebie.

Karaiwina - a Ty dzisiaj sie chyba dowiesz kto u Ciebie w brzuszku zamieszkuje... czy tak? Dobrze pamiętam? Jesli nie to przepraszam, ale tak mi sie cos zdaje...:) daj znac jak po wizycie:)

Pozdrawiam :) lapcie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Madziorku Fasolinka jest piękna, przepiękna i taka duża :))) :*

dziękuję Wam za rady dotyczące samolotu - po konsultacji z moim ginem zdecydowaliśmy się lecieć.

Ja dzisiaj czuję się fatalnie... i tak mi z tym dobrze! :) więc łapcie bo mam ich coraz więcej ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
 
Hej Dziewczyny, wyglądam na nową ale jestem z Wami od dawna. Pod staryn nickiem czułam się niezbyt anonimowo a na razie chcę taką pozostać jako że bardzo wąskie grono osób wie o mojej Małej słodkiej tajemnicy.
13 sierpnia zrobiłam test. Wyszedł pozytywny ale na tym skończyły się pozytywne wiadomości, 0 objawów, 0 złudzeń i 1,5 miesiąca później poroniłam. Dokładnie pół roku później, 13 lutego znów zrobiłam test i znów wyszedł pozytywny, ale tym razem pozytywne jest to że mam powiększone piersi, pobolewa podbrzusze, jest mi ciągle zimno, muszę myć zęby pastą dla dzieci bo mnie ciągnie no i najbardziej pozytywne jest to serduszko które zabiło dla nas 15 marca :) Wiem że tym razem będzie dobrze. Takie rzeczy się czuje :happy2::-):-D
Madziorrrek gdybyś w ciąży nie była to za to nocne milczenie nakopałabym Ci w tyłek ale jako że nie mogę to tylko napiszę że bardzo się cieszę że fasolinek pięknie rośnie, ależ Ci ładne zdjęcia gin pstryka. No i będziesz miała niezły album nim 9 miesięcy skończymy
 
hej Mamulinek;* miło Cie widzieć pod nowym nikiem i mogę oficjalnie pogratulować ciąży:))) A Ty masz jakieś fotunie już:)
 
No hej Mamulinek:) tak trzymac:) wreszcie sie odwazylas:) wstawiaj fotki fasolinki :) jak Madziorek ma to Ty tez musisz miec :) a jestescie prawie na tym samym etapie :)
 
reklama
Do góry