reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Oj dziewczyny wysyłać fluidki :tak:- ja mam dzisiaj takie zamulenie - mięta poszła w ruch i chyba się położę...
 
reklama
Aaaaaaaaaaaaa Madziooooooooorek Graaaaatuuuuuulaaaacje mamy serducho no pieknie.no wlasnie kiedy termin?
Caroline super tobie tez niegratulowalam.na kiedy ty sobie termin wyliczylas? Chyba bedzie troche pozniej od Madziorka
Ameritum dla ciebie rowniez wielkie gratki.bedzie zbiorowo rodzic
 
Ostatnia edycja:
Madziorku mega mega gratulacje, no inaczej byc nie moglo!!!!! Jeszcze raz gratulacje!!!!

Carolline no i oby tak dalej krecha mocniejsza fasol sie rozwija wszystko bedzie dobrze!!!!

Maqa
oby mieta pomogla &&&&&, a wogole to gdzie Twoj wykres heee??????

Ja rowniez prosze o fluidki, duzo fluidkow, cala mase fluidkow:-D:-DPozdrawiam
 
Elu wykres jest, ale jak pokazałam go M i zobaczył komentarze to "grzecznie" poprosił żeby go jednak nie udostępniać :angry::szok:
Chyba wrzucę go tutaj w sygnaturę :-D
 
Ostatnia edycja:
hej hej:-)
madziorek- gratulacje serducha pieknego:-)

carolline gratuluje drugiej krechy bardzo;-)
........no moj brzuszek juz w zasadzie szykuje sie do przejecia:cool2:
za tydzien ide do szpitala na cesarke....chyba, ze cos wczesniej sie zacznie, to wczesniej;-)
takze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
humoru pozytywnego duuuuuzzoooooo zycze, bo fasolinka po moim brzucholku...
albo juz sie rozwija u mamusi w brzuszku....albo..czai sie....i dopiero sie wyprodukowala polowa hihi i czeka na moment ...sie okaze;-), ja wiem, tylko, ze pojdzie w dobre rece dziewuszki:-D

buziakuje i bardzo prosze mocno 3 mac&&&&&&& za Nas:-))))
 
Prosze bardzo:-)))
imie mamy- Claudia ;-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 64
  • image.jpg
    image.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Masz taki okraglutki brzuszek jak ja mialam tylko ze mi poszlo bardzo w boczki i plecy i niestety boczkido teraz zostaly.akurat wczoraj ogladalam moja sesje robiona w osmym miesiacu.ale niewiem czy na zdjeciu tak wyglada ale wydaje mi sie ze ci brzuch opadl.imie tez piekne i pokoik piekny.macie akurat lato teraz w australi?
 
Do góry