reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny!

Iza - miałam jechać Do Eski jak przylecę - prosto z samolotu, czyli 21 ;) Ale do tej pory chyba już jej nie będzie na Ujastku. Ty się dzisiaj wybierasz?

Nowy tydzień, nowe nadzieje. DO BOJU STARCZKI!!!!!!!!!!!! :)

Zgadzam się z Madziorkiem - dawać nam tu fluidy!!!!!
 
reklama
Pietrucha tak, dzisiaj się wybieram :) możliwe, że jutro wyjdzie już do domku z tego co mi przed chwilką pisała :) więc długo w sanatorium nie odpoczęła :-p aaaa to Ty gdzieś no wojażach jesteś :-)

miłego dnia dziewczynki :)
 
Cześć Dziewczynki!

mam nowinę - udało mi sie umówić na wizyte do gina do Luxmedu na 18.20 dzisiaj. Ide, żeby mi zlecił badania wszystkie wymagane do IUI. Mąż i tak bedzie musiał zrobić te badania prywatnie, ale moze ja chociaz zaoszczędzę. I postanowiłam zrobić sobie te badania na " trójce święta" mycoplazme, ureaplazme i chlamydie. Mam tylko nadzieje, ze 13- ty nie okaże sie pechowy i dr bez problemu mi zleci te badania. Bo bez zlecenia mi za darmo nie zrobią.

fajnie, nawet jak sie nie uda w tym cyklu to będę miała poczucie, ze dalej coś robię. Nie znoszę bezsilności i czekania.

A poza tym troche podbrzusze mnie pobolewa jak na okres, ale tak leciutko. Dalej Pls trzymajcie kciuki.

Sciskam Was Wszystkie Moje Kochane Dziewczynki oraz Dzieciaczki!
 
Cześć kochane. Dziś 9 dzień po owulacji, więc pojechałam na betę, Wyniki o 20. Mimo, że wiem, że wynik będzie ujemny to wolałam sie upewnić, bo na oddziele mam możliwe wszystkie wirusówki. Tak, więc o kciuki nie proszę, bo wyniku jestem pewna na 90 %, ale za to przesyłam Wam moc uśmiechów i dobrej energii. Buzi Wam kochane:-):-):-).
 
marcela u mnie kiepsko raczej. Czekanie na telefon z OA jest gorsze, niż czekanie na @ :baffled: serio... i niestety trwa też o wiele dłużej. Staram się nie poddawać złemu nastrojowi i zwątpieniu, ale naprawdę czasami bardzo mi ciężko, np. dziś. Do tego coś mnie chyba rozkłada, źle się czuję fizycznie. No i widzisz... Dzięki, że pytasz, że pamiętasz.

Madziorrek, a ja tam potrzymam po cichutku te kciuki. Cieszyłabym się bardzo, gdybyś musiała ograniczyć kontakty z tymi Twoimi wirusowkami ;-). To daj znać koniecznie jak będziesz wiedziała co i jak. Ja mam dziś 10 lub 11dpo. Temperatura dalej wysoka, ale ma czas opaść, więc spokojnie czekam. Ja zresztą nic innego nie robię ostatnio tylko na wszystko czekam kurna...
Buziak

Agawa trzymam też mocno kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Naprawdę byłoby fajnie jakby się tu u nas porządnie ruszyło na wątku!

No i w ogóle ściskam Was wszystkie tą wieczorową porą. Mam wrażenie jakby była północ.... Czekam niecierpliwie, aż pójdzie pani od angielskiego od syna i idę spać.. W nadziei, że jutrzejszy dzień będzie lepszy. Dużo lepszy... O i jeszcze poczekam jak beta u Madziorrka.
Ciekawa też jestem co u Ozilki, suany i Maku.... i co z Joaro, dawno jej tutaj nie było....
A Ty karaiwina, jak się czujesz?
ewik jak Twoje samopoczucie, napisz? Byłaś u jakiegoś lekarza podpytać o clostillbegyt? Całuski
 
Wcale się nie zepsułaś.... Może za duża presja, za dużo myślenia i nastawiania się, że może tym razem. Chociaż doskonale wiem, że ciężko czasami inaczej. Ściskam Cię Madziorrku bardzo mocno, nie martw się. No nie wiem jak pocieszyć, kurka....
Ale chudniesz i dbasz o siebie! A to bardzo wielki krok w przód, w nową, lepszą przyszłość.
To teraz mogę iść spać.
 
reklama
Do góry