reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziękuję Dziewczynki za życzenia:-)
Imprezka się udała,goście zadowoleni byli najedzeni i napici:-D....

Ja postanowiłam przełożyć badania...na maj........po rozmowie z mężem doszłam do wniosku,że mogę jeszcze poczekać do maja,bo wtedy i tak jedziemy do PL na komunię mojego chrześniaka a jak pojedziemy teraz w lutym to mój mąż nie dostanie już wolnego w pracy na maj.......no i tak.................trochę jestem zawiedziona bo chciałabym już jak najszybciej mieć to za sobą ale cóż.....poczekam

celta nie wstydź się chodzić na siłownię...co Ty?? jeśli masz ochotę to gnaj na ćwiczenia tym bardziej,że lubisz,pochłoną Cię treningi to zobaczysz jak czas szybko zleci i telefonik Cię zaskoczy!!!:tak:

eska buziki!!!! trzymam cały czas kciuki:tak:

neta a może los szykuje Ci wspaniały prezent na Walentynki.....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

bakalia super,że z Maleństwem ok:-) oby tak dalej

pietrucha to straszne co spotkało Twoją koleżankę,mam nadzieję,że jej córeczka się szybko wybudzi i będzie wszystko ok &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

karaiwina spokojnie czwartek już nie długo,pewnie okaże się,że wszystko ok i objawy od razu powrócą...zobaczysz....trzymam kciuki i bądź spokojna

madziorek,motylkowaona,marcela,michalina,agawa,magda,małgonia,mika,olusia pozdrawiam!!!
 
reklama
Neta i jak? @ sie rozkrecila??

Ania ciesze sie ze imprezka sie udala, nie ma to jak mile spotkanie w fajnym towarzystwie. Wydaje sie ze ze strony organizacyjnej to dobry pomysl, a co ze starankami??? Do badan i wynikow czekacie czy bierzecie co daje los??? tak czy siak &&&&&&&

Agawa
jak to sie dzieje ze po porzadnym wysilku czlowiek jest taki szczesliwy ehhh te cudowne erdonfiny. Ja juz blisko rok cwicze z Ewa nie tak czesto jak bym chciala bo czesto len bierze gore ale nie przestaje staram sie w miare zdrowo odzywiac i chociaz na wadze plus to centymetry polecialy i w ciuchach luzniej:-) wytrwalosci zycze buziaki

Eska &&&&&& za wyniki

Celta no niech juz zadzwonia &&&&&&&&&&&&&&&&

Pozdrowionka Laski milego wieczorka, objadlam sie pizzca juz drugi dzien z rzedu a cwiczyc mi sie nie chce, @ odszedl w sina dal wiec zaczynami dzialania trzymajcie kciuki.;-)
 
aschlee dziękuję!! a co u Ciebie?

elka ja boję się jeszcze kolejnej próby,najpierw badania...jakaś diagnoza mam nadzieję no i potem myślę z czystym sumieniem będziemy mogli zacząć staranka......o ile nie będzie jakiejś złej diagnozy:crazy:...oj martwię się...ale mam nadzieję:-) ...a Ty bierz się za chłopa a nie na forum wieczorkiem siedzisz:laugh2: trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ania puki ma sie nadzieje i puki sie walczy jest sie zwyciezca takze mega kciuki &&&&&&&&&&& a co do chlopa to juz Go dzisiaj bralam niech mu sie chlopaczki zregeneruja coby sile mialy:-D:-D



Laski czy wiedzialyscie ze ibuprofen moze niekorzystnie wplywac na plodnosc u kobiet i nie jest polecane podczas staran o ciaze ???? Ja od kilku miesiecy biore ibuprom max podczas okresu:szok::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Ania, ja też przyłączam się do życzeń, spóźnionych, ale wybacz mi, ostatnio czytałam pobieżnie, widać umknęło mi. Przede wszystkim życzę Ci spełnienia tego jednego marzenia.

Elka, Tak to prawda, Ibubrom ( a jeszcze gorzej Ketonal) może powodować zaburzenie cyklu, ale brany sporadycznie to nie. Dotyczy to ciągłego brania np z powodu bólu kręgosłupa, zwyrodnienia stawów itp. Jak weźmiesz raz na jakiś czas z powodu @ czy bólu głowy, to nie martw się.
 
Malgonia a jak biore kazdego dnia @ np. 5 dni pod rzad i czasem dwa razy dziennie bo mam takie bolesne i to ten silniejszy to tez nie mam sie czzego obawiac??? No ketonal tez zarlam swojego czasu na bole miesiaczkowe:zawstydzona/y:pozdrowionka ;-)

Ciagle zapominam dodac ze brak u mnie p/c przeciw plemnikowych czekam jeszcze na wynik p/c przeciw jadrowych na dniach powinny byc.
 
Elka @ jeszcze się nie rozkręciła, na razie plamienie jest, ale u mnie to normalne przed @ więc jutro będzie oficjalnie 1 dc bo się na pewno rozkręci.
Co do ibuprofenu myślę, że nawet jak weźmiesz kilka tabletek podczas @ to taka ilość nie wpłynie jakoś szczególnie na starania. mnie raczej buscopan pomaga bo nospa niekoniecznie, więc zwykle zażywam podczas @ buscopan. Ibuprom to raczej na ból głowy biorę.
 
Neta ja tez plamie przed @ takze wiem o co chodzi, buscopan mowisz moze sprobuje ja biore no-spe i ibuprom max w takiej kolejnosci jak napisane i raczej pomaga. Nie to zebym sie tak bardzo martwila ze mi cos namiesza ten ibuprofen zaskoczona poprostu bylam;-)
 
reklama
Do góry